1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Kare Kare Arthas Menethil ve Arthas Artwork

İşte sizlere kare kare Arthas Menethil resimleri.

Human Paladin Arthas

Arthas'ın Babasını Öldürmeden Birkaç Dakika Önceki Görüntüsü

Arthas'ın Evine Dönüşü

Arthas Lanetli Kılıç Frostmourne İle

Arthas Lich King Olarak Frozen Throne'da

Official Arthas Artwork'ü

Official Arthas Artwork'ü

Frostmourne

Arthasla tıpatıp aynılar ama gerçekte sanırım bir alakaları yok, ayrıca Arthas'ın hikayesini bilmiyorum ama güzel gibi, bir de Phaselis kardeş imzandaki de o değil mi??

pitlordxxx
    Misafir
    Abi Frostmourne supermiş gerçekten bi tane alabilirim. Arthasın hikayesi ise çok ilginç hatta sonu belli değil.
    Azcık anlatıyım Arthas malum Hunam kralının oğlu ve ortalarda bi tane Mediev Diye mal bi Guardian geziniyo neyse bu öküz yanlışlıkla bi portal mı kapı mı ne açmış nese işte ordan gelen yaratıklar var. Bizim Arthas ın krallığında bi tane Dreadlord(Balanar) geziniyo ve insanları oldürüyo insanlarda zombi felan oluyo. Arthas intikam için yemin ediyo ve ne gerikiyosa yapacam diyo. Bunun için öğreniyo ki o Dreadlordu ancak Frostmourne la kesebilir oda kuzey kutbunda. Arthas gidio orada Mauntain King(Zeus) yardım ediyo. Tabi insanlarla cüceler dost ve 2si iyi arkadaş oluyorlar. Nese Frostmourne buluyolar bizim Mauntain King baya bi tırsıyo hadi gidek la bu uğursuz yerden diyo ama Arthas kafaya taktı bi kere gidiyo alıyo kılıcı. Kılıç bi buz kütlesinin içinde onu alırken bizim King GG oluyo :P. Nese Arthas sora Dreadlord un yanına gidiyo. Bu arada bi ekleme yapam Arthas ilk once oyunda Omni gibi elinde bi çekiç var ve Paladin vuruş tipide Hero ama Frostmourne alınca vuruş tipi Chaos oluyo ki manası armorun kac olduğuna bakmadın damagei direk vuruyo demek. Aynı zamanda da Lich King le direk bağlantı kuruyor ve onun sesini duyabiliyor. Nese Dreadlord u bi güzel kesiyo bizim Arthas ve eve dönüyo. Ama artık Lich onu yönetmeye başlıyo. Eve dönünce zaten tralier da da böyle bizim süt gibi temiz yüzlü sarı şaçlı Arthas tan eser kalmamış. Yüzünün rengi gitmiş bole grimsi bişey saçlar desen beyazlaşmış yani yeni karizmatik undead Arthas olmuş(Abaddon oluyo). Nese gidiyo ve bu adam babasını öldürüyo artık undead olduğu için düşmanı oluyor babası. Daha sonra güzel bi konuşması var Diyoki: Mountain king benim yüzümden öldü sonra babamı öldürdüm ama hiçbişey hissetmiyorum ne acı ne üzüntü yani eleman tamamen Undead olmuş sonrada Lich Kink i kurtarmak için uğraşıyo... Ama o kısım daha da uzun bu kadar yetiversin... Sonunda Lich King'i kurta.....................?????????

K3N3
    Misafir
    gzl oluş dayı wallaha

pitlordxxx hikayeyi campainglere göre anlattın heralde tamamen hatalı olmasada tam olarakta doğru değil

Campaing i bitiricem diye ac kaldıım günleri hatırlıom Biteremedim o baska :d

[MR]^CooL]
    Misafir
    3 günde full bitiriyorm

Alıntı Alıntı: Sven - Rogue Knight Mesajı göster
    Arthasla tıpatıp aynılar ama gerçekte sanırım bir alakaları yok, ayrıca Arthas'ın hikayesini bilmiyorum ama güzel gibi, bir de Phaselis kardeş imzandaki de o değil mi??
    Arthas Dreadlord'a karsı savasında dreadlord masum insanların evlerini yıkar ve insanları zombiye dönüstürür arthas dreadlord dan önce insanları öldürmek zorunda kalır ve Uther tarafından dışlanır sonunda Arthas Dreadlordun karşısında yemin eder ve onu öldüreceğini söyler Arthas dreadlordu öldürmek için frostmourne almaya çalışır Yolda mountain king le tanışır ve mountain king le beraber frostmourne nin peşine düşerler en sonunda frostmourne yi bulurlar ve Mountain King Korkmaya başlar Arthasa burdan gidelim der Ama Arthas kabul etmez Arthas sonunda frostmournin gömülü oldugu buzu kırar ve frostmourne fırlayı verir frostmourne Mountain king'in üstüne düşer ve Mountanin King ölür... Arthas frostmourne yi aldıktan sonra ordusuyla beraber dreadlord'un saklandığı yeri bulurlar ve sonunda Arthas Dreadlord'dan intikamını alır Arthas kendi köyüne döner ve Babası ona söz vermiştir Dreadlordu yok edersen kral olucaktsın diye babası sözünü tutmaz ve Arthas babasını öldürüp kral olur Frostmournenin laneti Arthası Dotadaki Abaddona Dönüştürür...:lool::nsta::lool:

Ayrıca Arthas Undead olduktan sonra Utheri Öldürür

Alıntı Alıntı: cambaz_blood Mesajı göster
    Campaing i bitiricem diye ac kaldıım günleri hatırlıom Biteremedim o baska :d
    Kardes benim o campainglerin hepsini bitirmek 1 saatimi almıyor

sting*
    Misafir
    ilk bitrdiğimde o campaig ni 3 sene önce falandı sanırım sonuna baya şaşırmıştım ozmn pek ingilizcemde iyi değildi anca görev olarak yazan yazıları anlıyordum sonunda şok olmuştum :o

Alıntı Alıntı: indirmemlazım Mesajı göster
    :

Kardes benim o campainglerin hepsini bitirmek 1 saatimi almıyor
    1 saat içinde bitiremezsin uydurma.Oyunda yarımşar saatlik en az 2-3 tane defans bölümü var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)