1. Sayfa - Toplam 27 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
266 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Kitap Yazıyoruz

Herkes bir kelime söyleyecek. Cümle cümle ilerleyeceğiz. Başlıyorum ;

Sıcak

... ;

Sıcak bir öpüşme olacağını hissettim ve hüzünlü gözlerle bıraktım.Halbuki kendisi de o kadar derinden gelen bakışlarla tuvalete koştu. Fakat bir şeyi unutmuştu. Tuvalet tıkabasa bakırla dolmuştu. Kalaycının evime gelmesiyle adeta titredim ve elime aldığım gibi pencereden aşağıya atladım. Anneannem bastonunu soktu. Ahhhh diye bir ses duydum. Çok geçti ve uykuluydum. Rezervuarı çekmeyi unutmuşum. Ama neden böyle sorumsuz davrandığımı bilmiyordum. Aslında sanıldığı kadar mecbur olmamalıydım. Nerdeyse kadını getirip yatağıma bilmeyince fok balıkları gibi burnundan kocaman bir pense çıkarttı götürüp dağa fırlattı. Aziz yıldırım gibi şerefli olmayan Kamil hapishanede elizabeth öldü. Anasının nikahi mesafesinden tüm vücudunu öylesine sarmıştı ki kolları bir sarmaşık kadar ince, bir o kadar da inceydi. Kimileri liseli tavırlar "tamam, yeter, yetmezzzz" diye haykırıyordu. Boğazı ağrıyordu. Neden, nasıl boşaldım anlamadım. İnanamadım. "Bu da kim ? " diye Fransua sordu. Sonra bir gün aklıma kırmızı SARIIIIIIII bir inek görmüştü o an yanından geçerken birden o da ne demeye kalmadan o da ne ?.. Boşaldım. Amma çok acılıydı Rıza Çalımbay "ofsayt hocam bu" diye haykırdı. Camideki cemaat secdeye giderken aniden ezan başladı. İmam döndü ve dedi ki ; -eeee.. Muhterem yanlış alarm ya sen vakit kaybetmeden kılak şu namazı. Müezzin kayıp nereye kaçtı bizim Abdes. Tekrar suyu açtım Linkin park ' ta biraz oyun oynadım. Geldiğimde çok büyük topçu gördüm. Adı da Yunus idi dedim. Hıdır idi diye ısrar ederken birden boşaldım. İçimdeki spermler aniden yarışmaya başladılar. Bir anda bomba gibi patladı. O an damlaya damlaya göl oldu. Aniden kaçıp saklandım. Cihazı bozduğumu bilmiyordum. Aniden patates
    Konu napstar tarafından (20/12/2011 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

Üye Woolridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    bir**
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    öpüşme

Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    olacağını
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

hissettim ve
    Let's play...

Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    hüzünlü

gözlerle

bıraktım
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1
    halbuki
    Konu Woolridge tarafından (15/12/2011 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

kendisi de
    Konu napstar tarafından (15/12/2011 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)