2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Ben de kendilerini geliştirmelerini umuyorum. Kural metni gibi bir şeyi başka yerden kopyalamaları rahatsızlık verici. Turnuva düzenlemenin emeğini kendileri vermeliler.

Alıntı Alıntı: BaLzaX Mesajı göster
    Doğrudur dedikleriniz ama dediğim gibi daha önceki turnuvalarda genel olarak duyurular Rtn tarafından yapılıyordu sanırım o da eski turnuvalardan alıntı yapıp bir kaç değişiklik yapıyordu.Yavaştan onlarda ne yapması gerektiğini anlar bence sonuçta forum eski ama kadro yeni.
    yeni kadrosuda biraz damdik
    Konu FrastY tarafından (19/12/2011 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.

et cidden cok bozdu,4 aydır falan siteye bile girmiyorum vahh vahh.

Her cıkısın bir inisi vardır.

yazık oldu dryas'a..
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Forumlar turnuva zamanlarında Üye sayısı,Forumlarının reklamı,Forumlarındaki Reklamlara tıklanma hiti vb. gibi herşeylerinde çok ciddi oranda artış kazanıyor. Bunun karşılığında başarılı olan oyunculara küçük de bir hediye verebilirler diye düşünüyorum. 1v1,2v2,5v5 turnuvaları düzenlediler. Toplamda yaklaşık 20 turnuva olması lazım. Hiçbirinde oyuncular ET yönetiminden birşey kazanamadı. Ve şimdi bakıyorum da sanki çok büyük turnuvaymış gibi koydukları kurallar da o kadar itici ve komik. Neyse yine de katılacaklara iyi eğlenceler.
    Konu Whup_RS tarafından (19/12/2011 Saat 04:06 ) değiştirilmiştir.

burda onemli olan organizyon duzenlenmesimi yoksa kurallar listesimi

eu ailesinden deilmisiniz destek yardimci olcaginiza siradan userlar gibi cekistirionuz
    Konu HaloDumo tarafından (19/12/2011 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: HaloDumo Mesajı göster
    burda onemli olan organizyon duzenlenmesimi yoksa kurallar listesimi

eu ailesinden deilmisiniz destek yardimci olcaginiza siradan userlar gibi cekistirionuz
    Yönetim kurallar ödüller önemli değilse herkes turnuva düzenler Halo. Tabi ki önemli kurallar. Yok biz kalitesiz de seviyoruz diyenlere farketmez tabi. Ben kalite ararım ve yaptığım işi de kaliteli yapmaya çalışırım. Turnuva olsun da çamurdan olsun diye iş yapsak her gün 1 turnuva yaparız zaten.

Ayrıca burda yorum yazanlar eurobattle.net ailesinden olacak diye bir şart yok. Her platformda oynayan insan var burda. Artık platform ayrımı da yapmamak lazım herkesin her platformda üyeliği var, turnuva düzenlenince farklı platformlara da giriyor insanlar.

eu ailesinden olanlar bilio kendilerini digerlerine lafim yok zaten carptirma konuyu

zaten ilk paragrafinda bastan hukmunu vermisin yanli oldugun icin senden iyi niyet beklenmez zaten
    daha duyuruda bunlari diyosan
    eski kurallar hemen hemen gecerliyse hazir sablon kulaniminda ne sakinca varki yeni eklenenlerle
    celismis olabilir hata olcak elbette duzeltilir belkide duzeltilmistir bile kontrol etmedim

ben herkesin zamanini iyi biliyorum herkesin yaptiklarinida biliyorum herkesin hatasi oldu olacakda
    niyet onemli burda ...

ilk yazdigim mesaji tekrarliyorum eu ailesindeki arkadaslarimdan destek bekliyorum sadece

turnuva bitsin ondan sonra yapin yorumlarinizi eskilerle kıyaslayin iyidi kotuydu diyin

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    eu ailesinden olanlar bilio kendilerini digerlerine lafim yok zaten carptirma konuyu

zaten ilk paragrafinda bastan hukmunu vermisin yanli oldugun icin senden iyi niyet beklenmez zaten
    daha duyuruda bunlari diyosan
    eski kurallar hemen hemen gecerliyse hazir sablon kulaniminda ne sakinca varki yeni eklenenlerle
    celismis olabilir hata olcak elbette duzeltilir belkide duzeltilmistir bile kontrol etmedim

ben herkesin zamanini iyi biliyorum herkesin yaptiklarinida biliyorum herkesin hatasi oldu olacakda
    niyet onemli burda ...

ilk yazdigim mesaji tekrarliyorum eu ailesindeki arkadaslarimdan destek bekliyorum sadece

turnuva bitsin ondan sonra yapin yorumlarinizi eskilerle kıyaslayin iyidi kotuydu diyin
    Öncelikle, eskiden EuroTurkiye copy&paste konusunda hassastı. Zamanında birinin mekanik bölümüne yazdığı rehberler copy&paste denilerek silinmiş, daha sonra copy&paste olmadığı anlaşılınca o kişi o bölüme mod yapılmıştı. O derece yani.
    Şimdi Yönetim Bölümünde "loser" denilerek arkasından konuşulan bir forumdan kural yazılarını copy&paste yapacak hale geldiklerini görünce, doğal olarak gülüyor insan
    Bu benim düşünce özgürlüğüm, istediğim şekilde eleştiririm. Burda eleştirilere cevap veremeyip de iyi niyet / kötü niyet değerlendirmesi yaparak savunmaya çalışmak sadece laf ebeliği olur. Ancak Doğru/Yanlış değerlendirmesi yapabilirsin. Yanlış söylüyorsun arkadan konuşmazlar, yalan söylemezler, copy&paste yapmaz kendileri emek verirler diyorsan söyle. Kötü niyetlisin falan boş laflar.

Bu forumda birçok turnuva konusu açılmış ve eleştiriler almış. Son olarak İzmir LAN Turnuvası forumda bu şekilde olursa katılım az olur diye eleştiri almış, daha geçenlerde katılım az olduğu için iptal edilmiş. Eleştiriler boş değil siz de eleştirilere açık olun ufkunuz açık olsun.

kusura bakmada senin dusunceni iyi ve veya kotu niyetli oldugunu dusunmemde benim ozurlugum o zaman
    laf ebeligi filan deme seviyeyi asa cekme bence

diger yazdiklarina saygim sonsuz hakli olabilirsin turnuvada asil emek yonetimde olur
    kurallar falan filan yazi isleri isin en basit tarafi senin daha iyi bilmen lazim aslinda

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    kusura bakmada senin dusunceni iyi ve veya kotu niyetli oldugunu dusunmemde benim ozurlugum o zaman
    laf ebeligi filan deme seviyeyi asa cekme bence

diger yazdiklarina saygim sonsuz hakli olabilirsin turnuvada asil emek yonetimde olur
    kurallar falan filan yazi isleri isin en basit tarafi senin daha iyi bilmen lazim aslinda
    Sen kurallara hem tam saatinde kanalda olmayan yenilmiş sayılır hem de 15 dakika sonrasına kadar gelinebilinir yazarsan da adam 10dk sonra gelirse, o turnuvada kavga çıkar, çözemezsin. Bu yüzden kurallar önemlidir ve kuralların yazılış şekline bakarak kalitesi hakkında baştan yorum yapılabilir. Kötü niyetli olduğumu düşünmüyorum turnuva ekibinde aramın iyi olduğu insanlar da var.

Neyse söyleyeceklerim bu kadar, çok uzatmayayım. Katılanlara başarılar ve iyi eğlenceler dilerim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)