3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    insan bi kontrol ederdi acaba degistirdiler mi die?

ben buraya 2 cumle yazdim icten kardeslerime sadece ne konumda kaldim helal olsun

ozur dilerim huzurunuzu kacirdiysam
    Konu HaloDumo tarafından (19/12/2011 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Bir konumda kaldığın yok Halo. Tartışıyoruz şurda cidden kötü niyet, sinir, kızgınlık yok. Sen beni haksız buldun ben de neden eleştirdiğimi açıkladım.

Alıntı Alıntı: HaloDumo Mesajı göster
    burda onemli olan organizyon duzenlenmesimi yoksa kurallar listesimi

eu ailesinden deilmisiniz destek yardimci olcaginiza siradan userlar gibi cekistirionuz
    Abi civciv çıktığı yumurtayı pisler hesabı oluyor bazılarının ki .. Yalnız kalite düşüklüğü de doğru bi tespit bunu objektif olarak eleştirenler (iyi niyetli olduklarını varsayarsak) bence de haklılar.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

O bu değilde,heralde ben eskilerdenim Eurobattle'da da ET'de de.Ama son 1 senedir bir değişim oldugu cok acık.Üyelere karsı özellikle.
    Kimseye bi kastım yok ama ET Mod'larından biriyle oyun atınca insanlar neden 'Karsı takımda modlar he dikkat edin' diyor?

Bu eskiden böylemiydi? Cevabı sanırım herkes biliyor.

Örnek vermem gerekirse Pokerface^ in her oyun milleti haraslayıp üstünde baskı kurması.Tabii içlerinden tek ben sesimi cıkarınca olayın yüzü bana döndü ve herkeste bi düsmanlık basladı.İşte bu yüzden akontuma giris daha yapmıyorum..

Saygı duydugum isimler var evet ama kimse Eurobattle'ın kralı değil.Bizim akontumuzun finger'ında 2005-2006-2007 yazıyorsa ve biz konusmuyosak kusura bakmayında suscaklar yani.Kac tane eski oyuncu biliyorum ben ET yetkileleri yüzünden server'ı bıraktı.Neyse

Basarılar turnuvaya katılacak herkese
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Alıntı Alıntı: Gangren Mesajı göster
    O bu değilde,heralde ben eskilerdenim Eurobattle'da da ET'de de.Ama son 1 senedir bir değişim oldugu cok acık.Üyelere karsı özellikle.
    Kimseye bi kastım yok ama ET Mod'larından biriyle oyun atınca insanlar neden 'Karsı takımda modlar he dikkat edin' diyor?

Bu eskiden böylemiydi? Cevabı sanırım herkes biliyor.

Örnek vermem gerekirse Pokerface^ in her oyun milleti haraslayıp üstünde baskı kurması.Tabii içlerinden tek ben sesimi cıkarınca olayın yüzü bana döndü ve herkeste bi düsmanlık basladı.İşte bu yüzden akontuma giris daha yapmıyorum..

Saygı duydugum isimler var evet ama kimse Eurobattle'ın kralı değil.Bizim akontumuzun finger'ında 2005-2006-2007 yazıyorsa ve biz konusmuyosak kusura bakmayında suscaklar yani.Kac tane eski oyuncu biliyorum ben ET yetkileleri yüzünden server'ı bıraktı.Neyse

Basarılar turnuvaya katılacak herkese
    Pokerface^ hayatımda gördüğüm egosu en yüksek adam. Oyunculardan fotoğraflarda tipini de gördüm zaten. Birşey söyleyip de rencide etmek istemiyorum. Ama o adam varsa ben yokum. Bye Bye.

Alıntı Alıntı: LikeMyHome Mesajı göster
    Pokerface^ hayatımda gördüğüm egosu en yüksek adam. Oyunculardan fotoğraflarda tipini de gördüm zaten. Birşey söyleyip de rencide etmek istemiyorum. Ama o adam varsa ben yokum. Bye Bye.
    Bakın orda anlatmak istedigim sey o değil.Senin gibi anlayan insanlar oldukca sıkıntılı oluyo bu durum.Olay 'Onun' tipi yada egosu degil.

Lütfen konuyu saptırarak provakasyona cevirmeyelim
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Abi olay ne çözemedim bu adamlar mod olduğu sürece kimsenin onları beğenmeyeceği kesin.Zamanında Rtn nin düzenlediği turnuvalar da sürekli sıkıntı çıkıyordu yok adam kafasına göre takılıyor yok şöyle yok böyle diye ama sonra ki turnuvaya da katılmaktan çekinmiyorlardı.Şimdi misal eski zamanları özleyenler var Rtn olsaydı dryas olsaydı filan ama çok iyi biliyorum onların zamanında da bu tarz söylemler oluyordu ki benim bile tartışma yaşadığım durumlar oldu bu kişilerle.Son turnuva da Nighthawk ile sorun yaşadım misal benim bilgisayarımda ki replayın kendi arkadaşıma yolladığında sorun çıkarıp çıkarmayacağını tartışmıştık sonuç olarak elendik çok büyük sorun değil bu gibi şeyler bence abartmamak lazım.

RTN her turnuva öncesi katılmayacaklarını acıklıyodu,sonra AIC en basta oluyo

Alıntı Alıntı: Gangren Mesajı göster
    RTN her turnuva öncesi katılmayacaklarını acıklıyodu,sonra AIC en basta oluyo
    Ne gibi bir sıkıntı var bu durumda misal bende katılmayı düşünmüyorken birden bizimkiler hadi girelim takılırız diyor bizde başvuru yapıyoruz ? Bu cümleyi başka anlamda kurmuş olabilirsin ama ben hiçbirşey anlamadım ondan böyle bir cevap verdim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)