4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
36 sonuçtan 31-36 arası gösteriliyor
    demek istedigim sey senin 'turnuvaya katılmaktan cekinmiyolardı' lafınaydı.Yani zaten hep katılmama kararı alıp sonrada katılıyorlardı.Yani yazdıgım sey cok amacsız
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Alıntı Alıntı: Gangren Mesajı göster
    O bu değilde,heralde ben eskilerdenim Eurobattle'da da ET'de de.Ama son 1 senedir bir değişim oldugu cok acık.Üyelere karsı özellikle.
    Kimseye bi kastım yok ama ET Mod'larından biriyle oyun atınca insanlar neden 'Karsı takımda modlar he dikkat edin' diyor?

Bu eskiden böylemiydi? Cevabı sanırım herkes biliyor.

Örnek vermem gerekirse Pokerface^ in her oyun milleti haraslayıp üstünde baskı kurması.Tabii içlerinden tek ben sesimi cıkarınca olayın yüzü bana döndü ve herkeste bi düsmanlık basladı.İşte bu yüzden akontuma giris daha yapmıyorum..

Saygı duydugum isimler var evet ama kimse Eurobattle'ın kralı değil.Bizim akontumuzun finger'ında 2005-2006-2007 yazıyorsa ve biz konusmuyosak kusura bakmayında suscaklar yani.Kac tane eski oyuncu biliyorum ben ET yetkileleri yüzünden server'ı bıraktı.Neyse

Basarılar turnuvaya katılacak herkese
    Özellikle Pokerface konusunda yüzde yüz katılıyorum .. Söylediklerinin hepsi de çok doğru tespitler.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Heninizi dönerin hahahaha

bence Pokerface^ ' e haksızlık yapıyorsunuz arkadaslar bu adama bir alısamadınız gitti size sempatik gelmek zorunda degilki karsıdakiler mod beyler muhabbetine gelecek olursam o sözü söyleyenler kesin küfürbaz vs. felandır o yüzden o sekilde konusmustur.Bende cok degil ama 3-5 oyunda denk geldm pokerface^'e hiçte kimseyi haraslamadı adam oyun boyunca 3 kez anca konusmustur.Ben haksız bir tutum sergiledigini görmedim daha.Milletin ET'i bırakmalarının ana sebebi forumun sahipleri diyeyim ilgisiz ve alakasız kalmasıdır kullanıcılara bunun pokerface'le yada diğer modlarla alakası oldugunu düşünmüyorum.Adamın tipine kadar laf etmişsiniz bukadar cirkinlestikten sonra sizin iyi niyetle konustugunuzu beklemek cok safça olur içiniz nefret ve kinle dolmuş.
    Konu Darkelia tarafından (21/12/2011 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Darkelia haklı, yöneticilere gelen eleştirilerin büyük bir kısmının kendi yanlışları yüzünden platformdan ceza alan kullanıcılardan olduğunu da unutmamak lazım.

Konu "Turnuva" konusu arkadaşlar daha fazla saptırmazsak sevinirim.

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    Darkelia haklı, yöneticilere gelen eleştirilerin büyük bir kısmının kendi yanlışları yüzünden platformdan ceza alan kullanıcılardan olduğunu da unutmamak lazım.

Konu "Turnuva" konusu arkadaşlar daha fazla saptırmazsak sevinirim.
    Öyle olmadıgını sende biliyosun neyse
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)