3 sonutan 1-3 aras gsteriliyor
    Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Dota 2 Wiki - Yaynlanmam erik Blm

Bildiiniz gibi birok farkl oyun iin sitesi bulunan ve zellikle WoW siteleriyle tannan Curse, Dota 2 iin de www.dota2wiki.com adresiyle bir wiki amt. te bu wikide bir sayfa bulunuyor ki henz yaynlanmam ierik hakknda (kahramanlar, yetenekler, zellikler) bilgiler ieriyor.

Uzun sredir takip etmemize ramen resmi bilgiler olmad iin sitede paylama gerei grmemitik. Ancak baka forumlarda bu sayfadan ksmi bilgiler alnarak paylaldn grnce sayfay paylamak istedim. Daha nce de sradaki yaynlanacak kahramanlarn silencer, invoker ve gondar olduunu da ilk Game Honor'dan duyurmutuk.

Hatrlatmak isterim ki sayfadaki bilgilerin doruluu ve yaynlandnda aynen yle olaca kesinlikle belli deildir.

Dota 2 Wiki - Yaynlanmam erik Blm Linki

Ayrca Steam evirmenlerinden ve dotaiki.com yneticilerinden Ali Can Dervi'in at, Dota 2'deki eya dkkan ile ilgili konuya da buradan ulaabilirsiniz.

ye CoolStoryBro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/11/2011
    BattleTag
    Steampunk#2190
    letiler
    1,440
    South park akna go dotawinks stop wikileaks demek istiyorum. Srlar yava yava aa kyor, bu da open betann yakn bir zamanda kacann gstergelerinden biri bana kalrsa.

Basit bir fix: Siteyi Dota ve Valve fanlar at, Valve tarafndan ksmen tanndlar(key aldlar), sonra Curse devreye girdi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)