3. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
83 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Ayrıca Türklerin "Icefrog bizi Hristiyanlığa mı çekiyor??" gibi her yılbaşında çıkan başlıklarını da engellemiş olur, değil mi?
    Yok hocam ben araştırdım icefrog illuminatinin dota ayağıymış. Towerların üstünde bulunan ve gem alınca bizim de üstümüzde gözüken göz illuminati gözünün ta kendisiymiş. obsli map kurunca refereeslerin color yerlerinde yine bu gözden görüyoruz ayrıca minimap üzerindeki toggle minimap terrain seçeneğinin simgesi var bir de. ya illuminate skili olan ezalora ne demeli!!? beyler yeni dota düzeni kuruluyor haberiniz olsun geri sayım başlamış!!1bir1!

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Yok hocam ben araştırdım icefrog illuminatinin dota ayağıymış. Towerların üstünde bulunan ve gem alınca bizim de üstümüzde gözüken göz illuminati gözünün ta kendisiymiş. obsli map kurunca refereeslerin color yerlerinde yine bu gözden görüyoruz ayrıca minimap üzerindeki toggle minimap terrain seçeneğinin simgesi var bir de. ya illuminate skili olan ezalora ne demeli!!? beyler yeni dota düzeni kuruluyor haberiniz olsun geri sayım başlamış!!1bir1!
    avatarındaki yazıyı yazıyorum "Serin Hikaye Birader!!"

Herkes gamehonor un kıymetini bilecek ulan !!!!!!!!!!!

Alıntı Alıntı: V.Corluka Mesajı göster
    Herkes gamehonor un kıymetini bilecek ulan !!!!!!!!!!!
    Saygılar Abi.

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Alıntı Alıntı: geb555 Mesajı göster
    avatarındaki yazıyı yazıyorum "Serin Hikaye Birader!!"
    Bunu söylemek istemiyordum fakat bu şekilde aşağılanmaya dayanamıyorum artık! her yerden izlendiğimiz için şu an sadece illuminatinin GH ayağının başkanı olduğumu söyleyebilirim ve size bu sizin kaderiniz değil, yeni düzen kurulduğunda loserların arasında kalmak istemiyorsanız bize katılın demek istiyorum. başvurular pm yoluyla bana iletilecektir. başvurular; bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir köşesine illuminati gözü gizlenmiş vesikalığınızla gerçekleşir. gözüm üzerinizde beylev.

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Bunu söylemek istemiyordum fakat bu şekilde aşağılanmaya dayanamıyorum artık! her yerden izlendiğimiz için şu an sadece illuminatinin GH ayağının başkanı olduğumu söyleyebilirim ve size bu sizin kaderiniz değil, yeni düzen kurulduğunda loserların arasında kalmak istemiyorsanız bize katılın demek istiyorum. başvurular pm yoluyla bana iletilecektir. başvurular; bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir köşesine illuminati gözü gizlenmiş vesikalığınızla gerçekleşir. gözüm üzerinizde beylev.
    Kafam mi güzel senin? -_-

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Aman yav DotA2'ye hero uplasınlarda cidden büyük gelişme özellikle herkez dota2 oynamaya başlarken

NOT:kolay gelsin çağrı ve boris
    Us here and obey !

Alıntı Alıntı: FroStly Mesajı göster
    Aman yav DotA2'ye hero uplasınlarda cidden büyük gelişme özellikle herkez dota2 oynamaya başlarken

NOT:kolay gelsin çağrı ve boris
    DotA 2 ne allah aşkına ya

dota 2 apayrı bir oyun olmus dotadan aldııgım hazzı dota 2 de bulamadım bir garip geldi acıkcası alısmakla alakasıda yok bunun alıskın degilsin ondandır diyenlere katılmıyorum.Ama kötüde demedim yanlıs anlamayın güzel olmus oynanır ama tercih yapacak olsam dota derim.

DotA 2 den daha çok sevindim DotA nın bitmemesi lazım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)