1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Lightbulb Dota 2 takım kuruyoruz...

Evet arkadaşlar başlıkta da görüldüğü üzere Dota 2 takım kuruyoruz. Yalnız bir çok kişi de key olmasına rağmen oyuna alışamadıklarından dolayı iyi bir performans gösteremiyorlar. Bu nedenle bizde minik bir ön eleme yapmaya karar verdik. DotA tecrübesi olup, Dota 2'ye de alışmış kişileri rahatlıkla alıcaz. Bugün saat 20.00'den 23.00'e kadar, DEDE ROOM isimli oda da olucaz. Odayı bulamayan ya da nasıl girildiğini bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Şimdiden herkesin yeni yılı kutlu olsun, iyi forumlar...

Konuyu açan arkadaşla aynı takıma girmenizi önermem.SS vermediğiniz zaman ananıza bacınıza sövmek doğal bişeydir onun için.Ön eleme dediğinede bakmayın kendisi bi takım içinde en pasif oyuncu kalır.Kendi görüşlerim. İyi forumlar

Seninle hiç oyun atmadım ve açıkcası uzun zamandan beri de DotA oynamıyorum. Senin hangi platformda oynadığına dair bir bilgim bile yok. Ben Weplada Garena xnape RGC darer ya da eu da oynuyorum. Açıkcası benim 5 yıldır dota nickim aynıdır tanıyan bilir zaten ama kusura bakma ben seni tanıyamadım...

Merak etme ben senle Dota 2 de en az 5-6 oyun oynadım.Ben gördüğümü söyledim sadece.Umarım iyi takım kurarsın

He he şu nooblardan birisisin sen neyse şimdi seninle tartışacak durumda değilim. Zaten konuda amacından sapsın istemem.

Küfürü yiyen ben değildim merak etme.Sadece şahit olduğum şeyi söyledim.ana bacı lafları havada gezen kendini hard pro olarak gören takıma girecek arkadaşlara başarılar dilerim

basarılar beyler,sizi iyi yerlerde göreceğimden hiç şüphem yok
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    Hızını alamamış takım falan kuruyor adam öyle demeyin üstelik eleme de yapıcak hem de dede room da ohoo daha ne istiyorsunuz.

3 nokta

ben yeterli olsam gider oynarım,ama zayıfım.Siz döversiniz beni ondan utanıyorum
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

Eger warsa boslukta oyuncu gelıyım bende....tabı ıstersenız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)