8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

[Rehber] Lady Sylvanas - Dark Ranger

Öncelikle herkese merhaba; Dark Ranger'ın en etkili nasıl oynanacağını anlatmaya çalışacağım.
    *Yeni versiyonla gelecek olan +200 HP +6 STR bonusundan daha iyisini düşünemiyorum. Oyun başında çok yüksek miktarda can veriyor mutlaka kasmanıza yardımcı olacaktır.
    *Skill buildde oyun başında ana damage skillimiz olan Dark Arrow ve Stats Up fullüyoruz. Silence ve Trueshot Aura oyun başı Dark Ranger üstünde çok etkili skiller değil. Silence aslında bakarsanız çok sağlam bir büyüdür ama vermememin sebebi zaten Dark Arrow'un yeterince mana yemesi. +15'er stattan vazgeçmeye değmiyor. Daha sonra sırasıyla Trueshot Aura ve Silence fullüyoruz.
    *Ortaya gidiyoruz, amacımız rakibin dalgınlık anında olabildiğince uzaktan Dark Arrow yedirmek. Özellikle Crate'lerden gold toplarken karanlıktan atmanız çok daha kolay. Creeplerden olabildiğince exp kaçırmamaya bakarak sürekli Crate toplayın, CS yapmaktan çok daha etkili. Yapabildiğiniz kadar da CS yapın.
    *Küçük Rakı'yı satmıyoruz, ölme riskiniz olan durumda çekinmeden basın zaten ileride bir işinize yaramayacak.
    *Eşya olarak Crate topladığınız sürece zaten altın bakımıdan çok sorun yaşamazsınız, Titan's Axe ile başlayın. Daha sonra Searing Blade yapıyoruz. Ardından botumuzu alıp (buraya kadar bot almanız şart değil) Orb of Speed yapıyoruz. Artık oyunun ortalarına geldik dolayısıyla savaşlar kaçınılmaz olacaktır. Ekstra cana ihtiyacınız olacak. Parasına göre çok güzel can veren Tome of Power'dan bir tane yapıyoruz. Sıradaki iteminiz ölüm saçan Orb of Death. Artık çok yüksek bir hasarınız var rakiplerinizi zorlayın. Daha sonra ilk hedef Dragonhide Armor. Verdiği Avatar ile Silence ve ultinizle beraber kimseden korkunuz yok. Artık combatları taşımalısınız. Daha sonra Moon Spear ile cila çekin Artık combatlarda en büyük güç sizsiniz. Eşyalarınızın aktif özelliklerini kullanmayı kesinlikle unutmayın. Bundan sonra oyun bitmezse size kalmış, önerim Helm of Ancients çıkmanız.
    *Ek olarak oyun stilinizi Dragonhide Armor'a kadar farm ağırlıklı bir şekilde sürdürmelisiniz. Biraz damage kastıktan sonra fırsat buldukça NC kesin. Benim söyleceklerim şimdilik bu kadar 21:00 etkinliklerinde görüşmek üzere

Üşengeçlere Özet:
    Skill Build: Dark Arrow - Stats - Açıldıkça Ulti - Trueshot Aura - Silence
    Item Build: Titan's Axe - Searing Blade - Orb of Speed - Orb of Death - Tome of Power - Dragonhide Armor - Moon Spear - Helm of Ancients
    Konu Dervish tarafından (29/12/2011 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

Kırates güzel taktiktir.Ayrıca resim gerekicek sana bayağı bir
    Herkes JFA'da.Sen neredesin?
    JFA Başlangıç Rehberi için Tıklatınız

Ayrıca JFA'nın artık radyosu da var! Mümkün olduğunca yayınımız vaar olucaktır.Dinlemek istediğiniz türü JFA grubundan belirtebilirsiniz

Onu dicektim baya sade rehber şu an ama neyin resmini koyacam arkadaş. Gereksiz gereksiz alcağımız bonusun falan resmini koyasım gelmedi.

ortada nasıl davranacagının resmi
    For JFA

For LoL

Peki bugün vaktim olunca bir kaç resim koyayım o zaman

silencea 1 kerede olsa başta verilmeli mana sıkıntısı için sobi mask alınabilir moon spear daha erken çıkılmalı bence
    EMPATYNİN SANDALYEYLE İMTİHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEYİ KIRDIM YA
    22:16 Empaty: ÇOK GÜÇLÜYÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DÜŞTÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELİYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GÜÇLÜ
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BİLMİYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamıyom
    DrdLrD^: dotayı
    DrdLrD^: normalde oynayamıyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamıyom diyosun

En iyisi bir kez daha Dark Ranger oynayıp sonra tamamlayayım rehberi. Dreadlord da mantıklı şeyler söylemiş tekrar deniycem heroyu.

La hani resim renklendirme falan bu nasıl rehber biraz göze hitap et bak sabitlenmiş rehberlerden birisini copy paste et o taslaklar üzerinden yap

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)