Sonuçlar: Dota 2 oynama durumunuz nedir?

Katılımcı sayısı
61. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Dota 2 sahibiyim ve Dota 2 oynuyorum. Türk oyuncularla oynamayı tercih ederim.

17 27.87%
  • Dota 2 sahibiyim ve Dota 2 oynuyorum. Yabancı oyuncularla oynamayı tercih ederim.

12 19.67%
  • Dota 2 sahibiyim ama Dota oynuyorum. Türk oyuncularla buluşabilsem Dota 2 oynarım.

7 11.48%
  • Dota 2 sahibiyim ama Dota oynuyorum. Dota 2 oynamayı düşünmüyorum.

5 8.20%
  • Dota 2 sahibi değilim.

20 32.79%
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Dota 2 ve Türk Oyuncular

Türk oyuncuların eğilimleri hakkında bilgi toplamak için bir anket açıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Ayrıca konu hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Dota 2 oynuyorum boş zamanlarımda. Tabiki kendi insanlarımla oynamayı seçerim zaten sizleri online görünce party atıyorum. Bazen sıkılıyor insan muhabbet edebileceği insan olmayınca. Bazı yerlerde dalgaya bile alırım gören olmuştur zaten Adamlar ingilizce konuşun felan diyorlar, yazdığım şey im from KURDİSTAN im Kurdi felan yazıyorum eğlenceli olabiliyor size kalmış birşey yani iilaki Türk olacak diye birşey yok olmayınca böyle tadını çıkartın
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Şimdi DotA2 sahibi olmayan bir insan en alttakini işaretlese, 2 saat sonra Key çıksa nolacak :/

Bakın, Ben 3 ay önce steam üzerinden dota 2 için istek gönderdim anket falan doldurdum vs. ama hala elime birşey geçmedi, okuldan gelince akşama kadar bulabildiği bütün forumlara bakıyorum beta key bulmak için, playdota çekilişlerine katılıyorum veya başka bir sitenin, ama şans bana gülmüyor tabikide. dota 2 gerçekten çok isteyenler var. Ben 3 aydır forum forum geziyorum ama elime geçmiyor bir türlü. Ne yapıcaz nasıl bulucaz? Bir bilgi verin, dota 2 oynayanlara bakıyorumda genel kişi sayısı gerçekten çok menun, bazı kişiler ise beğenmemiş, O beğenmeğen kişiler emin olun dota 2 bekleyen kişilerin elinde olsa o beta key gerçekten çok sevinirlerdi. Ama malesef bizler çok şansısız. Bir beta key bulabilirsem gerçekten çok mutlu olucam. Ama bekliyorum hala bir umutlu istek gelicek diye.

Boş zamanlarımda Dota 2 oynamaya çalışıyorum ama çoğunlukla arklarımın beta keyi olmadığı için yabancılarla oynamak zevksiz geçmiyor değil, çünkü leave atanlar-5 dk avantajını kullanıp son 1 dk gelen-karşıyı feedleyen kişi sayısı sanki daha fazla gibi, bu yüzden en iyisi kendi arkadaşlarınla veya ii anlaşabildiğin kişilerle ( Türk olmak zorunda değil ) oynamak.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091
    cok güzel mh yok mh siz oyunları özlemisim valla bide türk olsa herkes b.net teki gibi süper olcak cok noob var

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    Alıntı Alıntı: canifeto12 Mesajı göster
    cok güzel mh yok mh siz oyunları özlemisim valla bide türk olsa herkes b.net teki gibi süper olcak cok noob var
    Ayrıca
    3 nokta

türklerle gercekten cok daha zevkli
    Konu Lexsarko tarafından (02/01/2012 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Volta'nın dediği gibi ''Sakat'' yani sorunlu bir oyuncu olmadığı sürece, ben herkesle oynarım.Türk - Yabancı hiç farketmez ve doğruyu söylemek gerekirse bence yabancılarda bu tür (sorunlu) oyuncular Türklere göre daha az.Ama her ne kadar durum böyle olsa da Türklerle oynamak tabi ki bana daha fazla zevk veriyor.
    Konu EuSS.WackyDire tarafından (02/01/2012 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.

bence de türk yabancı fark etmez ama yabancılarla anlaşmak biraz daha zor ya da 4 arkadaş falan gelirse seni hiç sallamıyolar genelde (biz de aynısını yapıyoruz bazen ama olsun :8)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)