5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
45 sonuçtan 41-45 arası gösteriliyor
    siteyi dolandım çok başarılıymış hakkaten emeginize saglık.

Bir ben mi bunu merak ediyorum bilmiyorum da, istanbul dışından gelenlerin sayısı oldukça fazla. Yanlarına geldikleri şehirler not düşülse güzel olmazmı ?

22 Ocak Pazar Günü Ulukan KennyMajere Sucu tarafından canlı yayında yapılan kura çekimi tekrarı :

[own3d]408822[/own3d]

Kura çekiminde şu esaslar göz önüne alınmıştır; 1. torba takımları(4) : OGDT(oyunguru online dota turnuvası)'nda yarı final ve final oynayan takımlardan oluşan seri başı takımları. 2. torba takımları(4) : OGDT'nda 16'lık playoff a cıkan takımlar, 3. torba takımları(8) ise kalan tüm takımlardan oluşturuldu.

Grup maçlarının ardından gruplarını 1. tamamlayan takımlarla 2. tamamlayan takımlar yani A1vsC2 B1vsD2 A2vsC1 B2vsD1 olmak üzere çeyrek final maçlarını tekli eliminasyon yani bo1(tekmaç) olarak oynayacaktır. AC BD olmasının sebebi Gruplardan çıkan aynı takımların tekrar birbirleri ile maç yapmamasını önlemek içindir. Örneğin A1 vs A2.

Grup Maçlarıda AvsC BvsD AvsB CvsD AvsD BvsC olarak oluşturuldu. Grupları,Grup maçlarını ve daha fazlasını güncel takip için tıklayınız.
    Konu BorisPeace tarafından (23/01/2012 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hallettim.

Saat kaçta başlıyor, ne kadar sürecek ? Bu tip bilgileri verir misiniz?

Sabah 10 da başlayacak.Tahmini bitiş saati akşam 10-11 gibi olacak ama bu oyunların uzunluğuna göre değişebilir.

ilgili linklere tıkladığınızda herşeyi açıkça görebilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)