2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Merak etme EHOME ' nin yenilmesi sadece Dendi yüzünden değil , Puppey gibi bir supporter oynayan kişi takımında olsun (özellikle chen ile) ve XBOCT gibi carry oynayan kişi olsun zaten alırsın : ) Zaten turnuvayı The Retry kazanıyor : )
    Nevermore üzerine video yapılacaktır . Siz de kendinizi bu videoda görmek istiyorsanız Nevermore ile ilgili güzel hareketlerinizi freeq_mont@hotmail.com adresine yollayınız .

Darerden : )
    Konu XRy tarafından (11/01/2012 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.
    Nevermore üzerine video yapılacaktır . Siz de kendinizi bu videoda görmek istiyorsanız Nevermore ile ilgili güzel hareketlerinizi freeq_mont@hotmail.com adresine yollayınız .

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Alıntı Alıntı: XRy Mesajı göster
    Merak etme EHOME ' nin yenilmesi sadece Dendi yüzünden değil , Puppey gibi bir supporter oynayan kişi takımında olsun (özellikle chen ile) ve XBOCT gibi carry oynayan kişi olsun zaten alırsın : ) Zaten turnuvayı The Retry kazanıyor : )
    Tabii ki Dendi tek oynamıyor ama pudge olduğu oyunda videoda da görüldüğü üzere pek yardım almadan kendi yeterince eziyor zaten karşı tarafı hook+ulti ile ayrıca bu turnuvayı Na'Vi kazanıyor EHOME'la yaptıkları bu maç da final maçı turnuvanın yani ESWC'nin. The Retry'nin kazandığı turnuva pudge+chen combosu videosunu attığım dota 2 star championship.

Alıntı Alıntı: wR.Loen Mesajı göster
    EHOME'da ki adamlardan biri karşınıza gelse ss çekip foruma koyarsanız, hala ne laf yapıyorsunuz anlamadım :/

Darerden : )

Chen-Pudge combosuna karşılık söyledim zaten TR alıyor diye bu 1 .

Ve ben hala iddaa ediyorum Dendi ' den daha iyi pudge playerleri var bu da 2 .

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Chen-Pudge combosuna karşılık söyledim zaten TR alıyor diye bu 1 .

Ve ben hala iddaa ediyorum Dendi ' den daha iyi pudge playerleri var bu da 2 .
    Cümle bütünlüğünden o sonuç çıkıyor." Merak etme EHOME ' nin yenilmesi sadece Dendi yüzünden değil , Puppey gibi bir supporter oynayan kişi takımında olsun (özellikle chen ile) ve XBOCT gibi carry oynayan kişi olsun zaten alırsın : ) Zaten turnuvayı The Retry kazanıyor : )" ilk cümlede ESWC'deki konuyu söylerken ikinci cümleye devam niteliği taşıyan ve konuyu sonuca bağlayan bir kelime olarak kullanılan "zaten" ile başlayıp olayla alakasız olan dota 2 star championshipdeki sonuca mı bağlayayım dedin konuyu? tamam.

Ayrıca ben Dendi dünyanın en iyi pudge oyuncusudur demedim. Ben sadece "off her gün gördüğümüz şeyler ne var bunları yapmaya her gün çok daha iyilerini görüyorum" anlamında konuşarak iyi bir oyuncuyu bu kadar basite indirgemenize karşı çıktım.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091
    dendi . tıbkı benim gibi oynuyor

o nasıl bir tidedir lan oyundan soğudum
    Alıntı Alıntı: chethin Mesajı göster
    R2 ve Slark(Murloc) eğlenceye gelirsek pudge goblin tiny zevklidir.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Alıntı Alıntı: wR.Loen Mesajı göster
    EHOME'da ki adamlardan biri karşınıza gelse ss çekip foruma koyarsanız, hala ne laf yapıyorsunuz anlamadım :/
    Yooo öyle birşey yapmam sadece videoyu beğenmedim ne var bunda. Pudgeyi iyi oynayan herkez yapıyor orda yaptıklarını isterse dünyanın en iyi oyuncuları olsun. EHOME kadar Navi'de iyi bırakta olsun zaten okadar. Ehome oyuncularının ezikliği o resmen pub game gibi oynamış işte pudge. Sıradan hook at çek bir kaç hareket dışınca birşey yok videoda bence asıl siz boş konuşup övmeyin şimdi. Bariz ortada birşey göremedik GÖRDÜKMÜ ARKADAŞLAR göremedikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Öğrensinde gelsin buralara ^^
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Ohoo darerde artla bile maç attım ben
    Us here and obey !

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Benden best paç oyuncusu mu var

BKNZ :
    Konu FroStly tarafından (11/01/2012 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.
    Us here and obey !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)