7 sonuçtan 1-7 arası gösteriliyor

Pudge hook ve Gem

Gem taşıyan pudge hook attığı zaman gem etkisini kaybediyor ve hook bitince geri geliyordu etkisi 73b'de.(73c'de oynamadım henüz) Bu bir hata mıdır fark eden olmadımı yada bende mi öyle gözüküyor sadece

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Mekanikle ilgili her zaman olan birşey. Korkacak birşey yok.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Aslında buraya açmak istemedim ama "bug" ile ilgili bi başlık bulamadım, korkacak bişey yok evet. Sorumun cevabını alamadım hala.

hook atarken sağ taraf gidiyo zaten fark etmişsindir. Bug olsa şimdiye kadar düzeltilirdi zaten uzun süredir böyle galiba

Hayır 73b'de başlayan bi olay, daha önce aynı şey yoktu. Hookun sağa sola gitmesi zaten hook attıktan sonra hemen bi tarafa koşarsan çok az eğildiği olayı. Bu daha önce konuşuldu, benim anlatmak istediğin şu.

Gem taşıyan Pudge hook skillini kullandığı anda gem etkisini yitiriyor invisler gözükmüyor ve skill bitince hook gelince geri yani gem yeniden etkisini gösteriyor. Bu (bence hata) olayı fark edenler oldu mu hakkında bir bilgisi olan var mı? Saygılar.

bu aslında bir hata değil ancak istenmeyen bir durum olabilir. daha önce farkedilmiş bir durum. youtube videsunu izlemiştim (bulursam eklerim)

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Cevap: Pudge hook ve Gem

Hook atarken hero Pause'landığı için oluşan bir durum. Bildiğiniz gibi hero Pause'landığında bazı özellikler kapanıyor. Sağ taraftaki skillerin gitmesi de bu durumla alakalı. Bildiğim kadarıyla ezelden beri bu şekilde işliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)