1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
85 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    balanar9405
    Misafir

kendinize benzettiğiniz herolaR :)

bn kendimi balanara bnztrm hız açısından......

ChiRkiN!!!
    Misafir
    tabi ki barathum adama sarjlandıım zaman gözüm baska bişe görmüodu eskiden (kawga mawga) stun yemediim surece 3 kisi bana dalarken adamı dowebiliodum

Alıntı Alıntı: ChiRkiN!!! Mesajı göster
    tabi ki barathum adama sarjlandıım zaman gözüm baska bişe görmüodu eskiden (kawga mawga) stun yemediim surece 3 kisi bana dalarken adamı dowebiliodum
    boynuzların varmı senın benım kendıme encok benzettım purıst sonucta ınsan ve bana benzıo ve tabı yanımda kımse hızlı yuruemez ondan dolayı ya bızım bı arkadas var şişko bısey aynı pudge ya

Ben de kendimi invoker'a benzetirim sinirlendiğim zaman millete meteor atarım gerçek hayatta

furkan19o7
    Misafir
    Alıntı Alıntı: PhantomicLord Mesajı göster
    Ben de kendimi invoker'a benzetirim sinirlendiğim zaman millete meteor atarım gerçek hayatta
    uçma lan meteorcuu

ben kendimi naix e benzetirim ısırdıım zaman adamın etini yerim bile
    belki bi de blood olabilir birini dövdüümde kendimi daha güçlü hissederim extra enerji gelir

mashed666
    Misafir
    ben kendimi necro ya benzetirim düşenein dostu olmaz.. düşene bi de ben vururum tek

haa bide ben kendimi skill acısından balanara benzetıorum gece olunca bole bı deısıklık oluo hareket edesım gelıo ms artıo

warriork2
    Misafir
    valla ben kendimi trolle benzetiyom sinirlendimi elime ne qelirse atıyom daha hızlı yumrukluyom kafa qoz finish him adam yerden kalkamıyo stunlanıyo

valla bende slardara benzetiom kendimi arada adamları stun lıyorum ama daha armor düşürmeyi örenemedim iyide kosarım bi boot of speed alsam

caddedeki adam
    Misafir
    goblın ,yuz goz olmam ısımı teknolojıye bırakırım.sinir bozarım.(bombacı terorıstlerden degılım yanlıs anlasılmasın)onceden uzaktan kumandalı kendı yapımım tank ve gemı kullanmıslıgım vardır ıkısıde boncuk fırlatıyordu vede kameralıydıbı aralar fazla takmıstım oyle seyler yapmaya ustlerındekı taretler o mantarlı tabancalar vardıya onlardan olusuyordu onların o patlayıcı koydugumuz donen yerlerının uclarına su hanı elımızle cevırıp ucurdugumuz pervaneler vardırya onların saplarından takmıstım sılıkonla o sapların ıcınede boncuk koyuyordum bır ıplede tetıgını motora baglamıstım(tabı arada bı dıslı kutusu vardı yoksa tetıgı cekemıyor) neyseboyle bır mekanızma yapmıstımda elımdede bır uzaktan kumandalı araba ıle bı 2 kanallı uzaktan kumanda devresı vardı ,yukarı asagı kalkıp ınebılen 6 mermı atabılen bı sılaha sahıp uzaktan kumandalı bır arac yapmıstım.sonradan ustune bırde kamera taktım baya ıyı olmustu. şimdi nıye bunu anlattıysam bı yazmaya basladım gerısı geldı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)