2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
19 sonuçtan 11-19 arası gösteriliyor
    Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Son oyunda stream de tam dediler ki "bu oyun 60 dakka sürer en az". 5 dakka geçmeden patladı oyun, 1 combatta teamkill sayesinde
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Üye Hapkido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    1,961
    Blog Girişleri
    4
    ego varsa kavga var şiddet var küfür var. Daha başka var da var

tmm yorumumdan doalyı herkesden özür dilıyorum bu kadar tpki alacağımı sanmamıştım tekrar tebrıkler kazanan takıma

Final replaylerine http://www.gosugamers.net/dota/replays/ burdan ulaşabilirsiniz.
    Konu JusticeHunter tarafından (30/01/2012 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir.
    I'm telling you, blink+shrapnel works and it has no channeling time unlike epicenter so sniper is a better initiator than SK.

NS Carry
    Next.kz.R
    GodKillThemAll

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: JusticeHunter Mesajı göster
    Final replaylerine http://www.gosugamers.net/dota/replays/ burdan ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler

Replaylere,Fotoğraflara Buradan ulaşaiblirsiniz.Final röportajlarını ve bazı yayın kayıtlarını en kısa sürede eklemeye çalışacağım.

Alıntı Alıntı: KennyMajere Mesajı göster
    Replaylere,Fotoğraflara Buradan ulaşaiblirsiniz.Final röportajlarını ve bazı yayın kayıtlarını en kısa sürede eklemeye çalışacağım.
    Sevgili kenyy turnuva boyunca iki ayrı stream dan yayın yapıldı , final macı baslamadan önce basladıgında 1. , 2. , 3. mac sırasında da defalarca chatten farklı kişilerce dile getirilen lag lı yayın olayına müdaheleyi neden etmediginizi öğrenebilirmiyim (chatten okunduguna eminim o sırada yapılan yorumlardan ) , diğer stream dan kesinlikle hiç bir sorun olamdan izlenirken final macı stream yapılırken de keske diğer stream yapılan ip yada kullanıcı yada farklı etken ne ise keşke ondan yapsaydınız umarım bir sonraki turnuvada bu tarz nacizane serzenişlerimiz dikkate alınır . saygı ve sevgilerimle .

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462
    arklarla garenada 5 kişi girdiğimiz pub gameler ne kadar zevk veriyor böyle bi turnuvada beraber olmak kim bilir ne kdar zevklidir

Sevgili elit,yayın yapılan 2 makinada 2 gün boyunca açık kaldı ve final günü takımların fazla zamanı olmadığı için acele ile stream'i denemeden yayına açtım,yayın değil bilgisayar donuyordu kombatlarda,malesef biraz fail oldu o kısım.hiç sunmayacaktım ama bi şekilde canlı sonuç görmeleri gerekir diye düşündüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)