3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
27 sonuçtan 21-27 arası gösteriliyor
    Yav yok eğlencesine dedim sadece hemen alma ciddiye ):

Eğlenmek için rehberini yazmaya çalıştığınız oyunu oynamayı tercih ediniz, beni değil. Zira söylediklerinizi ne denli ciddiye almam gerektiğini yahut almamam gerektiğini belirtmediğiniz sürece bu forumun her üyesi gibi söyledikleriniz bizim için kıymetlidir, önem arz eder. Bilakis ciddiyetten uzak konuların konuşulması için muhabbet bölümlerimiz mevcuttur. İyi forumlar dilerim.
    Konu Arliath tarafından (09/02/2012 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

bence bu platformun senin gereksiz muhabbetlere ve forum kirliliğine sebep olacak 'alıntı'larına ihtiyacı yok yapma bence bir daha.

Alıntı Alıntı: ridiculous Mesajı göster
    bence bu platformun senin gereksiz muhabbetlere ve forum kirliliğine sebep olacak 'alıntı'larına ihtiyacı yok yapma bence bir daha.
    Bu platformda neye ve kime ihtiyac olacağına tek bir şahıs tarafından karar verilemez. Şahısın kim olduğunun hiçbir önemi yok. Herhangi bir paylaşımı da alıntı veya değil farketmez gereksiz muhabbet ve kirliliğe sebep olacak şekilde yorumlamak da oldukça ayıp. Alıntıdır, belli edilmemiştir; kişinin kendi ayıbıdır. Ayıba ortak olmak isteyenlerin yolu açık olsun. Maksadımızı aşmadan, kimseyi kırmaya oynamadan yorumlar yapalım. Tekrar iyi forumlar.
    Konu Arliath tarafından (09/02/2012 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

kusrun yüze vurulmasını kınamak, onu kişinin yüzüne vurmakla aynı şeyi yapmış ve ayıba ortak olmuş oldunuz yolunuz acık olsun iyi forumlar.

Alıntı Alıntı: ridiculous Mesajı göster
    kusrun yüze vurulmasını kınamak, onu kişinin yüzüne vurmakla aynı şeyi yapmış ve ayıba ortak olmuş oldunuz yolunuz acık olsun iyi forumlar.
    Hata düzeltmek ne zamandar beri kusuru yüze vurmak oldu?Bence o kelimeyi yalnış bilen arkadaş burada doğrusunu öğrendiği için sevinmiştir.Okulda bir soruyu yalnış çözdüğünü düşün.Hocan sana doğrusunu mu öğretir,yalnış yaptığını yüzüne mi vurur?Farklı şeyler bence.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)