4 sonuçtan 1-4 arası gösteriliyor

NICKolas nerede?

Kuzenimle, 2 sırt çantasıyla çıktık yola. Mersin'den İstanbul'a uzun bir yol bekliyordu bizi...
    2 sırt çantası, 2 Metallica bileti, kalacağımız evin anatarı ve evi tarif eden bir parça kağıtla hiç bilmediğimiz bir şehirde, İstanbul'daydık.
    İlk Metallica konseriydi ikimizin de, bu heyecanı anlatmama imkan yok. Hele de stada girmeyi başaran ilk 100-150 kişi arasında olunca ve neredeyse en önlerde izleyince konseri.
    Nelerle karşılaşmadık, nelere şahit olmadık ki. Metallica oley tezahüratları, 3 lü alkışlar, meksika dalgaları ve saha içinde elde bira çök çök çök nidalarıyla karşıladık Metallica'yı. Ne de olsa Ali Sami Yen stadındaydık... Konser alanında sarı kırmızı formayla konsere eşlik edenleri de gördük, stad dışında pembe gömlekle bira satan amcaları da...
    Kaldığımız ev ise tamamen ayrı bir hikayeydi. Banyo küveti tıkalı olduğu için fiskiye ile başımızı lavaboda yıkadığımız, apartmanın ışığı yanmayan tek katında oturduğumuz ve kapısı her nedense içeriden kilitlenemeyen bir ev. Mutfağına 3 büyük çöp poşetiyle sanki girilmemesi için barikat kurulmuş ve yatak odalarından birinde bizim belki de oyuncak oluğunu düşündüğümüz ya da umduğumuz bir fare olan; her şeye rağmen kendi evimiz gibi rahat ettiğimiz harika mekan...
    Konserin ertesi günü ayrıldık kuzenimle ve kendimi Karadeniz'in serin sularında bulmuştum her nasılsa. İstanbul'a kadar gitmişken dayılarımı da ziyaret etmeliydim ve bol bol gezecektim. Ama kendimi Karadeniz'in o buz gibi sularında bulacağımı hiç tahmin edemezdim.

Şimdi Akçay'dayım ve günler sonra ilk defa bilgisayar görüyorum. Siteye uğramayalı ne kadar oluyor hatırlamıyorum bile. Ama işte karşınızdayım ve bu mesajı yazıyorum. Bütün herkese bir selam vermek ve kimseyi unutmadığımı göstermek istedim. Ayrıca kimse de beni unutmasın dedim.
    Dönüşüm ne zaman olacak bilmiyorum, bilemiyorum. Daha girilecek denizler, havuzlar, gezilecek barlar ve farklı şehirler bekliyor beni. ayın 25'inden beri evden uzaktayım. Daha Eskişehir ve Konya bekliyor beni. Belki Çanakkale ve Ankara da ekleyecem araya. En azından bir 10 gün daha yokum kısacası, ama zaman bulur (ve tabi teknoloji) da siteye bakabilirsem bu ziyaretlerim sırasında sizleri de unutmamaya çalışacağım. En azından burayı güncel tutabilirim belki.

Herkese tavsiye ederim, atlayın bir otobüse ve farklı bir tatil yapın. Bilmediğiniz yerleri gezin bir başınıza. Sandığınızdan daha kolaydır kaybolmamak ve amaçsızca gezmek, eğlencelidir.
    Uzun zamandır görmediğiniz insanları görmek ve sevindiklerini görmek...

Bir tavsiye de Metallica konser görüntülerini izleyin bir yerlerden. Belki evime döndüğümde - dönebilirsem- resimleri ekleyebilirim.

O zamana kadar kendnize çok iyi bakın sevgili arkadaşlarım. Pek çoğunuzu tanımasam da bazılarınızla battlenette de karşılaşıyoruz, bazılarımızla da çok güzel arkadaşlıklarımız oluyor, sohbetlerimiz oluyor. Eksikliğimde de bunların kaybolmaması dileğiyle... Ve tabi geri döndüğümde daha çok konuşmak ve belki de daha çok dota oynamak dileğiyle...

güzel yazı olmuş nickolas bence sen yazar ol

Wacaksiz
    Misafir
    Eğlenceli Bir Yazı! Biz Seni Unuturmuyuz Hiç!!

Teşekkürler. Bu arada Çanakkale'ye Şehitlik ziyaretine de gittim. Tek diyebileceğim daha önce zaman ayırıp da gidememiş olduğum için pişmanlık duyduğum. Mutlaka gitmenizi ve oraları görmenizi tavsie ederim. İnsan bazen duygularına hakim olamıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)