5 sonutan 1-5 aras gsteriliyor

IRC Giri Sorunu (hala zemedim)

http://www.gamehonor.com/content.php/553

Burada BorisPeace'in ynlendirmesiyle kullanc ad kayt etme ilemlerini falan yaptm yani mail aktivasyon olaylarn falan ama sorun urada balyor.

Login to Q dediimde oraya kullanc adm ve ifremi yazdmda ve onayladmda bilgiler siliniyor sanki o sekmeyi tekrar amm gibi login diyor. Baka ifre girersemde yanl ifre olduunuda sylyor. 2 ayr mail ile 2 ayr kullancyla denedim tekrar olmad

zm iin denediklerim

* Java kurdum ve son srme gncelledim
    * Registry temizleyen programlar ile registry temizledim
    * Deiik browserlar denedim

Sorun ne olabilir sizce ?

Browser'dan balanmak yerine, sabit bir program kullanarak sorunsuz halledebileceini dnyorum.

Bu linke tklayarak Gamers IRC programn 6.03 installern indirebilirsin.

Daha sonrasn sras ile aama aama anlatyorum. Bu aamalar gerekletirdikten sonra, herhangi bir sorun olmayacaktr.

- Program kurulumunu gerekletiriyoruz.
    - Kurulum bittikten sonra program ayoruz ve alan sol stteki kk pencereye sadece nickiniz olan NooboftheTurkey yazyoruz ve okliyoruz.
    - Okledikten sonra, stteki menlerden soldan 3. olan Gamers IRC Setup'a tklyoruz. Alan pencerede Settings'in altnda bulunan +Connect'e tklyoruz.
    - Connect'e tkladktan sonra sada alacak olan Auth'a tklyoruz.
    - Auth aldnda ise, NooboftheTurkey nickini ve ifrenizi yazyorsunuz. Hem Gamesurge hem de Quakenet QBot'a ve okliyorsunuz.
    - En altta ki yani Undernet XBot'u ellemiyoruz ve okliyoruz bunuda.
    - Daha sonra program kapatp biraz bekledikten sonra tekrar ayoruz. Otomatik olarak Quakenet'e balanacaktr ok ksa bir sre beklerseniz.
    - Bu aamalardan sonra yapmanz gereken sadece Quakenet kanalnda /join #Warcraft3Turkiye yazmak olacaktr.

Program her aldnda otomatik olarak auth ve ifrenizi grecektir. Sadece kanala balanmanz gerekecek ve browser kullanma zorunluluunuz olmayacaktr.

Bunlara ramen sorun oluyorsa, hakikaten ok salam bir sebep olmal.
    Konu Beregond tarafndan (17/02/2012 Saat 20:00 ) deitirilmitir.
    liked by few, hated by many, respected by all.

Eer auth ve nick problemin varsa;

Tekrardan;

/msg Q HELLO mail@emailadresim.xxx user@emailadresim.xxx yazyorsun. Sonra maile gelen ifre ile;

/MSG Q@CServe.quakenet.org AUTH Nickiniz ifreniz
    liked by few, hated by many, respected by all.

ey saol teekkr ederim'de bizim bu sisteme gememizin amac hi bir program kullanmamak nk herkes msn kullanmyor

Annemin kytrk netbook'unda denedim at diye girdim
    Teyzemin laptop'ta denedim at diye girdim

Neden benim bilgisayarda girmiyor ben onu merak ediyorum yani onlarda olupta bende olmayan nedir ? Bunu bulmamz lazm

Bunlarda u an bilgisayarmda setup'la kurduum programlar (listede gzkmeyen eylerde var ama hepsi oyun cod mw3 mgs falan)

Belki dedim bu sorunla karlapta "bak u ey engelliyordur" diyebilen kabilir diye bir umut bunlarda paylatm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)