1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: altın?

altın?

ya bugun farkettimde altınımızın uzerine gelince güvenilir altın güvenilmez altın diye bişe var bu ne merak ettim

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    haaa ne içirdiler sana ¿
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Konu Dr.DooM tarafından (22/02/2012 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Güvenilir altın yani reliable gold hero killerden aldığın golddur ve ölünce bu goldu kaybetmezsin. Güvenilmez altın yani unreliable gold ise creeplerden, kulelerden, nclerden yani herodan gelen altın dışında herşeyden gelen altındır. Ve güvenilmez altın ölünce kaybettiğin altındır. Herhangi bir item aldığında önce güvenilmez goldun harcanır. Buybackte ise önce reliable goldun harcanır.

edit: daha fazla bilgi için: http://www.playdota.com/mechanics/Gold

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1287160141.jpg
Görüntüleme: 51
Büyüklüğü:  45.7 KB (Kilobyte)
    Konu JusticeHunter tarafından (22/02/2012 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.
    I'm telling you, blink+shrapnel works and it has no channeling time unlike epicenter so sniper is a better initiator than SK.

NS Carry
    Next.kz.R
    GodKillThemAll

valla o kadar dota oynadım yeni öğrendim ne diyeyim bende diyorum ki hep yazandan fazla altınım gidiyo demek bundan dolayıymış

Alıntı Alıntı: haliddd Mesajı göster
    valla o kadar dota oynadım yeni öğrendim ne diyeyim bende diyorum ki hep yazandan fazla altınım gidiyo demek bundan dolayıymış
    Yeni bir sistem 6.70'lerde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam, fark etmemiş olabilirsin.
    I'm telling you, blink+shrapnel works and it has no channeling time unlike epicenter so sniper is a better initiator than SK.

NS Carry
    Next.kz.R
    GodKillThemAll

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    Sana ne içirdiler Werder -.-

JusticeHunter'ın dediği gibi, Reliable (Güvelinir) altın, kahraman öldürdüğünde, asist yaptığında gelen altındır. Unreliable (Güvenilmez) altın ise yaratık öldürdüğünde, kule aldığınızda, Roshan öldürdüğünüzde gelen altındır.

Herhangi bir harcama yaptığınızda önce unreliable (güvenilmez) altın kısmından düşülür.

Bu konuda bir rehber hazırlamıştım, biraz tarihi eskidi ama altın hakkında aradığın her şeyi bulabilirsin sanırım: Linky.

Bununla ilgili bi şey soracaktım, yeri gelmişken sorayım. Oyuncunun kazancı ney bu sistemden? Yani ne kolaylaşmış oluyor?

Alıntı Alıntı: NapstaR Mesajı göster
    Bununla ilgili bi şey soracaktım, yeri gelmişken sorayım. Oyuncunun kazancı ney bu sistemden? Yani ne kolaylaşmış oluyor?
    Şöyle olabilir devamlı farm yapan bir kişi öldüğünde fazla gold kaybeder. Bir tür balance diye düşünüyorum.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    Alıntı Alıntı: NapstaR Mesajı göster
    Öldüğünde sadece unreliable (güvenilmez) altın kaybedersin. Çok ölen supportların kolay para toplaması için güzel bir yöntem. Unreliable (Güvenilmez) altın sıfırlansa bile reliable (güvenilir) altına dokunulmuyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)