1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
86 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Phantom Lancer
    Misafir

Rexxar Vs. Traxex

Karar sizin ben sonucu çok merak ediyorum açıkçası.(Lütfen oy verdikten sonra yorumda yapınız)

VS.

ben ezigim gerçi ama bence traxex alır frost arrowu yaptığı gibi zaten adam adım atmak için hayatını harcıyo o zamana kadar da yatmasa bile canının yarısından fazlası gitmis olur bence ondan sonra da alır tabi itemleri katmıyom isn icine o zaman bilemem ne kastıklarına baglı

Bence her şekil Traxex alır... Ama oyun başında hiç kastırmaması lazım. Zaten melee vs range'de genelde üstünlük level ve item farkından kaynaklanıyor...

Phantom Lancer
    Misafir
    Açıkça söyleyeyim...

Sadece sizin yorumlarınızı almak için açtım bu anketi(Merak ettim )

Ama bgn arkadaşla teke tek yaptık adam linç oldu yüzümü görünce kaçmaya başlıyordu

arkadaşlar Rexxar aslında çok süper bir hero biraz kasılsa alamıyacak çok fazla hero çıkmaz ortaya(Antileri dışında )

Size birgün Rexxar ile oynamanızı tavsiye ederim

Son cümlen çok saçma hiç rexxar'la oynamadığımızı mı düşünüyorsun

Phantom Lancer
    Misafir
    Olamıcak Birşey Değil benim Arkiler Daha hiç oynamadılar bide tipini beğenmiyorlar Hırsından Ezik diyorlar...

mashed666
    Misafir
    ben traxex olıyım sen ve 1 arkadaşın 2 nizde rexxar olun yinede kesemezsiniz...

Phantom Lancer
    Misafir
    Proysan Kesemeyiz tabi ama Arkadaşım Phantom alırsa yeneriz...

mashed666
    Misafir
    traxex 2 bf alırsa tek tek phantomun kopyalarına tek atar buriza kasamışsa arada phantomda kaynar

Alıntı Alıntı: mashed666 Mesajı göster
    ben traxex olıyım sen ve 1 arkadaşın 2 nizde rexxar olun yinede kesemezsiniz...
    Bence abartma Rexxar o kadar güçsüz bir hero değil ikisi bile ha bire balta atsalar kasamazsın. ( Ama sen bunu bütün itemlar kasılmış hâlde vs için de söylemiş olabilirsin ama bu sefer de ultiler psikopat gibi stun'a sokucak )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)