1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
17 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

u keyleri adam akll datsalar keke yada oyuna so mod eklesinler

ya ldracam artk ka oyundur oyuna giriyorum adamlar ( hepside tidehunter seti skeleton king seti) 2 str seip balyolar bende haliyle sup yada ganger seiyorum adamlar dk 6 7 de kyolar so mod olmad iinde 3 v5 oyuna kalyoruz haliyle ne kadar dirensende kaybediyoruz so mod gelsin artk ya ban list felan varm bilmiyorum henz ?

dota2 betakey kal 200 oyun atmmdr. Oyun ba ezilip kan adam en fazla 1-2 kez grdm. cm oyna yada partilere gir, sunucuda sadece avrupa se
    Konu Ali Can tarafndan (26/02/2012 Saat 00:48 ) deitirilmitir.

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763
    Alnt Alnt: Ali Can Mesaj gster
    dota2 betakey kal 200 oyun atmmdr. Oyun ba ezilip kan adam en fazla 1-2 kez grdm.
    Heh aynen tam ben diyecektim.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Alnt Alnt: Ali Can Mesaj gster
    dota2 betakey kal 200 oyun atmmdr. Oyun ba ezilip kan adam en fazla 1-2 kez grdm. cm oyna yada partilere gir, sunucuda sadece avrupa se
    Aynen ya asyallar ok irkef
    Egon apndan byk olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,466
    beraber taklyoruz abicimle ama son 5 oyunda 4 kez tide hunter seildi ve tanklktan baka her eyi yaptlar 2v5 de kalp 40 dk base tutugumuz bile oldu hatta bi ara dnermi dedik ama olmaynca olmuyor ite sunucu sadece avrupa ama nedense adamlar ya bilmiyor ya da ciddiye almyorlar ap ve sd modlara girdik bi arada cm gireriz artk napalm

Oyuna yeni baslamslgn cok belli cnk bende yeni basladm bende ayn seyleri yasyorum fakat benimkiler tekrar baglanyor cok oyun attkca daha cok insan tancaksn ve daha iyi playlerlarla oynucaksn problem yok yani skma cann

ye Berkantk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/05/2010
    BattleTag
    Berkantk#2225
    letiler
    1,183
    Lan oyunu bulmuun oynuyorsun. Sanki rat vs.. birey kasyorsun. Artist zevkine baksana oyunun. Bulamayanlar var!

Alnt Alnt: iodiNEEEEE. Mesaj gster
    Lan oyunu bulmuun oynuyorsun. Sanki rat vs.. birey kasyorsun. Artist zevkine baksana oyunun. Bulamayanlar var!
    dzgn konu! 2 adam oyundan cknca 3v5 cok gzel zevki kyo zaten

ye napstar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35
    Sakin olun beyler111!!

Maalesef i dota2'yi oynaynca bitmiyor.nsan her zaman daha iyisini ister bu belli bir ey.Dota2'deki, oyundan hi anlamayan,takma ksp feedleyen ok Rus var.Bunlardan dolay da oyunun zevki alnmyor.
    Konuya gelecek olursam,so modunu hi bir zaman sevmedim.n gelmez de.Datlan kiileri dnrsek,keyi iyi oyuncuya verelim leaverlara vermeyelim vs. diye adamlar ayramazlar.Nerden bilecekler kimin ne olduunu.Zaten var m bilmem ama Win/lose 'a gre oyun aranmas daha iyi olur.Ya da leave atanlara daha ar ceza gelmesi lazm.rn:5 gn.Ama bunda da elektrik gitmesi vs. sorunlar olabilir,adam isteiyle leave atmaz.Bunlarn da ayrt edilmesi lazm.Bu kadar ii yapacaklarn sanmyorum.Mecburen sistem bu ekilde devam eder.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)