1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
18 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Üye DreadfuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    DreadfuL#2871
    Makaleler
    34
    İletiler
    1,439
    Blog Girişleri
    11

Siz Sorun! (Na`Vi-XBOCT)

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi dünyanın en iyi oyuncularının arasında kabul edilen Alexander 'XBOCT' Dasjkevitj ile röportaj yapmak için hazırlanıyoruz ve sormak istediğiniz tüm soruları buraya yazmanızı rica ediyoruz.
    Est Sularus oth Mithas - My honor is my life.

Requiescat in Pace

Ben açıkçası Na'Vi'nin olduğu kadar ArtStyle'ın da hayranıydım, takımdan ayrılması beni çok şaşırtmıştı. Takımın geri kalanı da ArtStyle kadar iyi oyuncular hatta belki bazıları daha iyi oyuncu fakat iyi oyuncuların iyi bir kaptan olmadan başarısız olduğu birçok takım gelip geçti şimdiye kadar, aklıma gelen ilk örnek GGnet. Müthiş bir takım oyunları vardı özellikle de ArtStyle'ın kaptanlığında. Takımdan ayrılması sizce takıma güç kaybettirdi mi ?

Gerçi güç kaybetse de Na'Vi gönlümün birincisi benim için.

edit: biliyorum klasik bir soru oldu, fakat benim aklımı kurcalayan en büyük soru buydu. ArtStyle'sız bi Na'Vi düşünemiyorum, Maelk'siz MyM düşünemediğim gibi. nereye gittin lan ivan !
    Konu vOdkia tarafından (12/03/2012 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

Dota'ya nasıl başladın?

Hayal ettiğin seviyeye ulaşabildin mi?

Dota öğretmenin kimdi?

Dota, gerçek hayatının önünde bir engel oluşturuyor mu?

Üye Hapkido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    1,961
    Blog Girişleri
    4
    DotA'yı bırakmayı düşündün mü?

DotA ile bir çok turnuvalara katılıp para ödülleri kazanıyorsun. Bunu bir iş mi yoksa eğlence olarak mı görüyorsun. Çünkü gerçekten oyun oynayarak hayatını idame ettiren insanlar var.

Dünya tarafından (en azından oyun camiası tarafından) tanınmayı hayal ediyor muydun?
    Konu Hapkido tarafından (13/03/2012 Saat 08:07 ) değiştirilmiştir.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Kullandıkları ekipmanları merak ediyorum ne bileyim atıyorum bir G-19 klavyemi, Razer Get Imba mause gibi şeylermi yoksa sıradan her türlü ekipmanla bu tarz oynayabilir mi ? Burada merak ettim şey bu tarz ekipmanların ne kadar yararlı olup olmadığı. Birde World Of Warcraft oynamayı düşündü mü hiç ? ( Bizzat benden geldiğini iletin bu sorunun )
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Alıntı Alıntı: WeRdeR WeReMeM Mesajı göster
    Kullandıkları ekipmanları merak ediyorum ne bileyim atıyorum bir G-19 klavyemi, Razer Get Imba mause gibi şeylermi yoksa sıradan her türlü ekipmanla bu tarz oynayabilir mi ? Burada merak ettim şey bu tarz ekipmanların ne kadar yararlı olup olmadığı. Birde World Of Warcraft oynamayı düşündü mü hiç ? ( Bizzat benden geldiğini iletin bu sorunun )
    XBOCT
    Alexander Dashkevich
    Kiev, Ukraine
    PC case: Antec Nine Hundred Two
    Power supply: Antec HighCurrent Pro HCP-750
    Mouse: SteelSeries Xai
    Mousepad: SteelSeries Qck+ Heavy
    Headset: SteelSeries 7H USB
    Keyboard: SteelSeries 6G/v2
    e-Shop: 3ona51

WoW'u oynuyo olabilir ya o ya da LoH oynuyodu diye hatırlıyorum. Soruları ben cevaplamış oldum ama çok bilindik şeyler.

Benim sorularıma gelince;

-Şu an takımınız çoğu kişi tarafından dünyanın en iyisi olarak görülüyor. Bunun bir dezavantajı oldu mu hiç?

-Sürekli carry herolar oynadığını biliyoruz. Peki bunların arasında oynamaktan en çok zevk aldığın hero hangisi ve neden?

-Şimdiye kadar ki Dota hayatında en zorlandığın ve zevk aldığın maç hangisiydi hatırlıyor musun?

-Outpick olayına inanıyor musun? Puppey'in pickleri ve stratejilerini nasıl buluyorsun?

-En beğendiğin, beraber oynamak istediğin oyuncular kimler?

-Pokemon olsan hangisi olurdun? (özel soru cevaplamayabilir, ben olsam cevaplarım da neyse)

Başka sorum yok sayın hakim. Aslında soru bol da neyse ya yeter.

Ayrıca benden de şöyle bir not iliştiriverin kendisine; Sen var ya adamın dibisin EG maçındaki o swap neydi. ahaha çakal seni hadi gömdüm goçum kendine iyi bak yazın kiev otobüsüne atlayıp geliyorum ekran başında desteklediğimiz yeter artık.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Kullanıp kullanmaması önemli değil benim için. Normal bir ekipmanla arasındaki farkları kendine göre anlatsın hasta etmeyin beni dandik BİM klavyesi ile oynayabilir mi öyle. Yiyorsa gelsin vs atsın benle ^^ Wow oynuyorsa da onun realm'de başlıcam kanka oluruz belki onunla ^^
    Konu WeRdeR WeReMeM tarafından (13/03/2012 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

dota oynarken kullandıgın ekipmanların özellikleri neler senin icin olmazsa olmaz dedigin bir ekipman var mı ? aa yazılmıs zaten pardon yeni gördm ama onca ekipman bizde olsa bizimde onlardan cok büyük bir farkımız oldugunu sanmıyorum kendi adıma degilde türk oyuncular adına böyle düsünüyorum admaların ellerinden tutanlar var
    Konu Darkelia tarafından (13/03/2012 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440
    Abi iyice "ekipman oynuyor onların bir şey yaptığı yok"a bağladınız olayı. Ekipman çok önemli ama bir yere kadar oradan sonrası oyunculuk tamamen. Ekipman yapmayı düşündüğünüz şeyleri oyuna yansıtmanızı kolaylaştırıyor sadece. Neyi nerede ne şekilde yapacağınızı ekipman belirlemiyor yani. Kaldı ki birçok iyi dediğiniz türk oyuncuda da bunlar kadar olmasa da ekipman mevcut.

Çoğu profesyonel oyuncu için bu bir hobi yerine kariyer olduğa göre hassasiyete ve ergonomiye daha önem vermeleri normal ayrıca çoğu takımında ekipmanlarını temin eden sponsoru var reklam yapmak zorunda oldukları için başka markalardan istedikleri ekipmanı kullanamıyorlar. Yani BİM para ödemediği için reklamını yapmak yasak.

Mesela SteelSeries ve Antec Na'Vi'nin sponsorlarından o yüzden Na'Vi'nin Dota ve diğer oyunlardaki takım oyuncularının hepsi çok benzer ekipmanlara sahip. Eyyorlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

-dotadan once ne tur oyunlar oynamis?

-oyunda oynadigi veya oynamadigi en begendigi hero hangisi?

-dota 2 turnuvasini kazaninca ne hisseti?
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)