9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Konu: platform ??

platform ??

özellikle player sayısının fazla olduğu ve kaliteli playerlerin olduğu , güzel bir rank sistemi olan platform arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

şimdiden teşekkürler

Eurobattle. TD ve TRL botları üzerinden bir rank sistemi var. Birkaç eksiği dışında gayet iyi şu an için.

eurobattle da pc oto güncelleme yüzünden kendi kendine res attı o yüzden bitmiş bi oyundan cıkmış oldum ve oto ban olmuştu sanırım hala böyle saçmalıklar var mı orada ?

Alıntı Alıntı: luqas Mesajı göster
    eurobattle da pc oto güncelleme yüzünden kendi kendine res attı o yüzden bitmiş bi oyundan cıkmış oldum ve oto ban olmuştu sanırım hala böyle saçmalıklar var mı orada ?
    Saçmalık derken? Adam senin bilgisayarının reset mi attığını, yoksa senin modemi mi kapatıp açtığını nereden bilecek?

bilmesine gerek yok zaten oyun bitmişti ki .. internet baglantısı kopar elektrik gider ki bendede oto res attı makine .. kısacası saçmalık tabiki ..

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    1 Hafta banlıyor zaten sonra tekrar oynayabilirsin.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Düştüğünde unban alabiliyorsun diye biliyorum warn koşuluyla en azından TD'den.

Evet TD'den dusunce unban alabiliyorsun. Onun disinda darer deneyebilirsin. Auto balance oyunlari ile hizli bir sekilde rating kasarsin. Begginer auto balance oyunlari cok kaliteli olmuyor ama 1400 rating'e ulasinca advanced auto balance oyunlarina girebiliyorsun. Oradaki oyuncular cok cok daha iyi oluyor ve dengeli takimlar oluyor. Bir iki istisna disinda advanced auto balance oyunlarda kotu playerlara rastlamadim.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Türk platformlarını düşünme bile zira Ggc,EB,Wepla'da hadsiz,terbiyesiz ve kötü player çok tavsiyem Darer veya RGC'den birini seçmen
    Us here and obey !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)