7 sonutan 1-7 aras gsteriliyor

Question Frost Wolf'a balang zellii ?

Sizce Frost Wolf'a balangta hangi zellik seilmeli?Biliyorsunuz ki mana sknts eken bir hero.Bence 100 mana,+4 intelligent zellii verilebiliri.Sizin grleriniz?

Mana Crystal kasacak olursan gerek yok bu Hero biraz enteresan bir Hero.
    Oyun banda Fasttrack ve Howling Blaster ile fazlasyla i yapabiliyor

Nasl oynayacana bal nk.

Carry olacam diyorsan Can alma, Zrh
    Howling Blaster ile lane'de yol tkayacam diyorsan Mana
    Roam diyorsan Regen

Not: Sobi Mask'i kesinlikle nerdiim bir Herodur.

Frost Wolf hakknda diycegim tek sey o attg buz un iinden alliesler geebilmeli jfa y ilk oynadgmda da bunu demistim volkana ama bende dalga gecmisti yok hatta invul olsunlar falan makara yapmslard DreadLord ile... Hep bunun znts iindeyim...

Yok samalama o zaman cidden imba olur u hali ile gerekten dengeli bir hero

Early Game, Mid Game, Late Game her trl ok kullanl bir Hero

Frost Wolf'a balang zelliini sormak yerine direk rehberinden baksan rehberi yoksa istesen olmaz myd ben her zaman JFA oynayamyorum ve oynadm zamanda fazla aklma gelmiyor ne build yapym diye en azndan rehberlere bakyorum ve ister istemez insann aklnda kalyor bir eyler ve ok ie yarad da oluyor sizden isteim Ya tek bir konu altnda btn herolarn rehberini yapmanz veya (bunu bir rnekle aklayaym: )
    Forum => Oyunlar => JFA - Justice For All =>JFA Hero Rehberleri => Beastmaster Gibi artk ne diyorsanz ana konu an ite bu i ok zahmetli biliyorum fakat iin iine emek girince eminim ki daha iyi olacaktr Belkide bylece baka insanlar grp ''Aaa bu neymi bir bakaym'' tarznda yaklar ve herolar severlerse JFA ya balarlar yksek ihtimalle bence Tabi yanl da dnyor olabilirim.
    Trkeniz ve Dota Bilginiz Varsa Bekleriz
    Not: Dota bilmeseniz de olur.
    http://www.gamehonor.com/forumdispla...ustice-For-All

Alnt Alnt: KissedByTurnBack Mesaj gster
    Frost Wolf'a balang zelliini sormak yerine direk rehberinden baksan rehberi yoksa istesen olmaz myd ben her zaman JFA oynayamyorum ve oynadm zamanda fazla aklma gelmiyor ne build yapym diye en azndan rehberlere bakyorum ve ister istemez insann aklnda kalyor bir eyler ve ok ie yarad da oluyor sizden isteim Ya tek bir konu altnda btn herolarn rehberini yapmanz veya (bunu bir rnekle aklayaym: )
    Forum => Oyunlar => JFA - Justice For All =>JFA Hero Rehberleri => Beastmaster Gibi artk ne diyorsanz ana konu an ite bu i ok zahmetli biliyorum fakat iin iine emek girince eminim ki daha iyi olacaktr Belkide bylece baka insanlar grp ''Aaa bu neymi bir bakaym'' tarznda yaklar ve herolar severlerse JFA ya balarlar yksek ihtimalle bence Tabi yanl da dnyor olabilirim.
    Katlyorum rehberler ok ie yarar.Yeni balayan birisi bakaym der rehbere bir heronun skilini,eklini sever oynamaya kalkr sonra zaten mkkemmel bir oyun olduu iin brakmaz

Attack Speed Can Emme yada 100Mana 4nt bence

En yi Trk Yapm W3 Mapi JFA .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)