1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    furkan19o7
    Misafir

Hangi Skil???

buraya hangi skiline vermeye kara veremediğiniz heroları yazabilirsiniz..

ben mesela sven de kararsız kalıorum bi 1. ye veriom da dierlerine 2 ye mi 3 e mi verceeme karar veremiom.SK da da aynısı oluo.sonra leviathan da karar veremiom. siz de bunlara bir öneri verebilir veya sizinde karar veremediklerinizi söyleyerek çare bulabiliriz... çok mu ciddi yazdım:S

meelih
    Misafir
    eger creplerde son vurusları alabilen birisiysen ve kill icin oynucaksan svende 1 e ver ilk daha snra stat 1 stat 1 stat ulti 1 falan filan die dvm eder gidersin. svende illa 2 yada 3 e vermen gerekmio. en azından splahsa vermen gerekmio.

Joker
    Misafir
    bnde leoric'de karar weremiorm.. 1.skill'e bi kere werip 2-3 qidiorm ama dogru mu yapırom bilemem.. bide mortred'de kararsız kalıorm..

umutcf
    Misafir
    mortred de 7 lvlde tam transparan oluo bnmki ulti+dagger+blink verilmiş oluo

Nessaj'da karar veremiyom 2 mi 3 mü diye ama 2ye bi kere sora 1-3 kasıyorum.
    Sven ile ezerim !

koparcan
    Misafir
    bone flecher de zor oluyo speed mi damage mi

Yardımcı olayım^^
    svene tek stun vermek yararlıdır,stun süresi daima 2 saniyedir ama lvl 1 ile lvl 4 arasında sadece 150 damage farkı var.Ayrıca splash ve armor da gerekli skillerdir.Svenin son armoru düsürülmüstü hatırlarsanız...
    Leoric de de aynı durum söz konusudur. Stun tek verilir, ardından lifesteal yogunluklu critical verilir.
    Nessajda critic ihtimali genelden düsük oldugu icin sonradan verilmesinde yarar var. Stun blink kombinasyonu cok can yakar. Ayrıca nessaj gibi harika damageli ve str si dehset bi hero ya gereken tek sey yakalamak oldugu icin blink ise cok yarar.
    Bone da ise tek invis ve fire arrow agırlıklı A.S. calısılması ise yarar. Basta speede verilrse sadece speedi olan dandik damageli bi hero oluruz.
    Yardımcı olduysam ne mutlu bana
    Saygılar
    Trujill.the.L4Z
    Bir L4Zı durdurmak icin en az 2 L4Za ihtiyacınız vardır^^

koparcan
    Misafir
    nagayı da anlatsan bi böle

ben miranaya karar veremiyorum siz hangi skillere veriyorsunuz ??

executioner
    Misafir
    Starfall ve Stun okuna ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)