4 sonuçtan 1-4 arası gösteriliyor

Post JFA hakkında ilk izlenimlerim

Bence cok güzel bi map icindekiler itemler felan Dota gibi bide türk yapımı olması ve türkce olması ayrı bi güzellik katıyor hepinizin düşüncelerini bekliorum hep beraber konusalım.......

Düzenleme: Başlık tamamen büyük harf olmamalı.
    Konu DreadfuL tarafından (17/04/2012 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Sağol varolda eleştiri lazım bana eleştir beni eleştir eleştiri iyidir hiçmi şikayetçi olduğun bişeyi yok jfa'nın ? vardır biraz zorla "var ama ufacık bişey" falan deme çünkü senin için ufak olan başkası için kocaman olabilir (töbe töbe neyse..)

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    Sağol varolda eleştiri lazım bana eleştir beni eleştir eleştiri iyidir hiçmi şikayetçi olduğun bişeyi yok jfa'nın ? vardır biraz zorla "var ama ufacık bişey" falan deme çünkü senin için ufak olan başkası için kocaman olabilir (töbe töbe neyse..)
    Öncelikle çünkü senin için ufak olan başkası için kocaman olabilir (töbe töbe neyse..) lafına çok güldüm Ayrıca JFA güzel bir map eksikliği varsa da hissettirmiyor eksiklik bulmak için iyice bütün detayları incelemek gerekiyor ( Tabi bazı şeyler hariç Bkz:Turnuva maçında benim barakamın yıkılmaması gibi ) ve açıkçası bunu yapan çok insan da yok hem hep kötü eleştiriler alıp moralinin bozulmasından sa övgüler alıp canla başla çalışman çok daha iyi olur
    Türkçeniz ve Dota Bilginiz Varsa Bekleriz
    Not: Dota bilmeseniz de olur.
    http://www.gamehonor.com/forumdispla...ustice-For-All

Cevap: JFA hakkında ilk izlenimlerim

öncelikle jfa bugları dışında çok güzel bi map (bazı istisna buglar var onlar çok tatlı oluyo) sende rage moddayken çok komik küfürler ediyosun grupta son zamanlarda oyuncu sayısı azda olsa artmaya basladı. hadi yine iisin ii

En İyi Türk Yapımı W3 Mapi JFA .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)