6. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 456
53 sonuçtan 51-53 arası gösteriliyor
    Alıntı Alıntı: Aquila Mesajı göster
    Durum turnuva adına çok üzücü GameHonor Turnuva Yönetimi olarak turnuvaya katılan bütün arkadaşlardan özür diliyoruz. Bizzat turnuvanın başında olduğum için şahsi olarak da hepsinden özür diliyorum. Böyle bir durum milyonda bir olurdu, bugün oldu. Konu oldukça rahatsız etti bizi. Kurallarda elimizden geldiğince prosedüre uygun hareket etmeye çalıştığımız için tarafımızdan böyle bir aksaklık yaşanması gerçekten çok rahatsız edici, şu an tek yapabileceğim/iz bu durumun ilk ve son defa gerçekleşmiş olması ve tekrarlanmayacağı hakkında sizi temin etmektir. Bu gözünüzde ne kadar değerlidir bilinmez ama umarım gözünüzde iyi bir tablo çizmişizdir...

GameHonor Turnuva Yönetimi adına,

Aquila
    Olur böyle şeyler dostum sonuçta bu turnuva karşılıksız girilen, ama sonucunda ödülü olan ve en önemlisi dota oynayan insanlara heyecan katan bi organizasyon. Ne olursa olsun sizlere minnettar kalmaktan başka seçenek göremiyorum. Umarım işlerinizi yola koyarsınız, şimdiden kolay gelsin.
    Konu PsMSt tarafından (24/04/2012 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

3. Tur Fikstürü ne zaman açıklanacak?

Turnuvayla ilgili bir sorun mu var ?

Edit : Pardon 3. tur yokmus
    Konu niqfaken tarafından (25/04/2012 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.

Çeyrek final fikstürü açıklandı :

http://www.gamehonor.com/showthread....t%C3%BCr%C3%BC

@PsMSt: İyi dilekleriniz ve anlayışınız için kendim ve turnuva ekibim adına teşekkür ederim, böyle aksaklıkların yaşandığı anlarda sizleri bize destekçi görmek bizi mutlu etti.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)