3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
22 sonutan 21-22 aras gsteriliyor

Cevap: Farm4Honor Final Fikstr (3.lk Ma Dahil)

Vaay arkada, grafiker miydin ki sen? Ben yle birey hatrlamyorum. Bu logolar yapp kendine grafiker diyorsan, hakikaten sana artk saygm sonsuz.

Gerekten sonsuz, full yani.

Not: ki-yzl iltifatn iin teekkr ederim, daha iyilerini tanyorum.
    Konu Beregond tarafndan (13/05/2012 Saat 16:51 ) deitirilmitir.
    liked by few, hated by many, respected by all.

Cevap: Farm4Honor Final Fikstr (3.lk Ma Dahil)

Magusm'un forum ACc'sinden o yorumu ben atmtm, " bugn iki takmda maa kamcak". Ama cidden yazld gibi bi yorum deildir o. "jack danielsler hazr adresi verin yolluyorum" tarznda harasslar bu yorum iin hakl. Biey diyemiyorum ama bazen artlar byle gerektiriyo ve siz bizim artlarmz bilmediiniz iin ordan ok pikince veya vurdumduymaz yazlm bi yorum gibi geliyor. Aslnda yle deil. Takm arkadasm abi ma bugn deilmiydi kz arkadasm ektim diyor, bakas geliyor hadi balamyormuyuz diyor. Rakip takma soruyorum adamn dersi var onu bekliyoruz diyor. Adamlar kafeden arkadaslarmz zaten FW alma gibi olaymz olamaz. ki tarafnda diskalifiye edileceini zaten biliyordum ama bunun sebebi oli takm deildir, Gelgelelim bazen arkadaslk 3.lkten daha ar basyor yapcak biey yok.Ve son olarak "Farm4Honor turnuvas 3.lk mana 0 post atp (yani hi kaale almam gibi olmayp) diskalifiye edilip turnuvay hazrlayan arkadaslara ayp olmasn diye" attm o postu. Zaten o maa kma ihtimalimiz yoktu o zaman diliminde ksaca. Burdan kendi adma tekrardan zr diliyorum turnuva ynetiminden. Emeiniz iin teekkrlerimi iletiyorum.
    Konu PsMSt tarafndan (16/05/2012 Saat 15:16 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)