1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Inferno Diffuculty'de bir Monkun Dram (gz yalarnz tutamayacaksnz)

beyler ncelikle aranzda byk bi ksmn diablo 3 oynadn biliyorum. Ve belli bir ksmnznda infernoda aclar iinde olduunu varsayyorum. Umarm vardr kendimi bakalarnnda aclaryla teselli etmek istiyorum.

Oyunda bana kalrsa yzlerce sama sapan olaylar var. O konuya girsek tahmin ediyorum kamayz ama unu soylemek istiyorum. A gozlu blizzard o ak arttrmadan para kazancam diye bi yerini yirtm. Oyun zorlugu abart yaparak ve degs tokus sstemn kend elinde tutarak ordan ne koparsam cabasnda benm fkrm. Yaknda gercek parayla item satmalar balcak surekl yuzde alarak ordan 3 5 kurus koparr sevinir umuyoruz. ok asabm bozuluyor ama gene de oynuorum tabi o daha garip

NEse yle ki oyunda kaliteli bir zorluk seviyesi oldugunu dnmyorum. mapte bosslar ve ekurileri gelior tek atp gdor. Ozellikle nferno Act 2 ve sonrasnda yedigim teklerin saysn tutcak olsam mapte beni kesen yaratklar su anda diabloya ayaklancak kadar exp almt. build ve skiller aratrdk iyide takm oyunu oynuoruz denebilir. 65k hpm +200(%40 koruma) civari resistlerim ve 5k(%60koruma) armorum olmasna ragmen yedigim dayagn haddi hesabi yok . Surekli donup Act 1 i farmlamamza ragmen pek kayda deger birsey de kmyor. Bana durum baya sama geldi ozellkle melee classlar iin.

Gavur forumlarmda sitem ettim rahatlayamadm burada yazdm iyi geldi.
    Oynayan varsa fikri nedir onu merak ediyorum.
    Konu thegosugamer tarafndan (26/05/2012 Saat 06:21 ) deitirilmitir.

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

Cevap: Inferno Diffuculty'de bir Monkun Dram (gz yalarnz tutamayacaksnz)

Ama sylemilerdi inferno iin.

"You will get your asses kicked" diye
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

ye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    06/05/2011
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    letiler
    3,079
    Blog Girileri
    3

Daha gelemedim oralara 1 defa kestim Diablo'yu oda dn gece
    Mezar tama; "Resurrect Please" yazsnlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BE NOKTA BLM TEKNOLOJLER

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Ben Demon Hunter oynuyorum, biz u an Hell'de oynuyoruz, zar zor da olsa ilerliyoruz ama teleporter/waller/jailer geldiinde kama ansm olmad iin %100 tek yiyorum

ye CoolStoryBro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/11/2011
    BattleTag
    Steampunk#2190
    letiler
    1,440

Ama yle bir ey de var hocam. Gidip de inferno'ya yani diablonun mekanna girip bu neden bu kadar zor demekte biraz sama. Yani infernonun ok zor olaca sylenmiti, nedir bu daha 10 gn gemesine ramen oyunu hemen bitireyim abas anlamadm. Bitirince ne olacak hem? PvP sistemi de aktif deil daha, yine ayn blmlere girip item drmeye alacaksnz. Kald ki daha bunun hardcore seenei var oradaki zorluu siz dnn. Bir de oyun kolay bitseydi hem daha zevksiz olurdu hem de "bu ne byle verdiimiz paraya demedi", "bu kadar kolay oyun mu olur yea" gibi muhabbetlerden geilmeyecekti yani bylesi daha iyi bana gre, Hello kitty adventure island oynamyoruz sonuta.

yle bir muhabbet dnmt oyun kmadan;

Member: Will you make inferno difficulty easier if people will start telling you that you made it too hard and they cannot beat it, even that it is beatable at this point? Cause I remember in 90s games required skill to beat them and it would be nice to have at least one that kind of game at this point, without life regenerating itself etc.

JasonBender: Inferno isn't for everyone. We would like to keep it as challenging as possible. Also, don't forget Hardcore mode. That's retro-hard!

Yani ksaca;
    Member : Peki nferno bu kadar zor ise herkes nasl bitiricek infernoyu ?

Jason Bender (Diablo III tasarmcs):"Biz zaten infernoyu herkes iin yapmadk."

Yani diyeceim kasmaya devam edin skill buildinizi ve fazla setiniz varsa item buildinizi karnzdaki moblara gre srekli deitirin. Forumlardan, videolardan filan nasl daha rahat kasabilmenizi salayacak taktikler stratejiler edinin. zellikle inferno'da takm oyunu ok nemli olduu iin rahat anlatnz uyumlu olduunuz partylerle kasmaya aln.

Bir de MF yani Magic Find bir set yapmanz neriyorum champions, rare monsters ve boss'lar keserken son cana getirdiinizde takarsanz item drme orannz ykselir. Yani atyorum champion bir yarat keserken legendary bir item drme orannz 5000 de 1 ise %100 MF veren bir setle bu oran 2500'e drebilirsiniz ki bu ok nemli bir oran, bu ekilde bir ok gzel item kartabilirsiniz. Ama co-op kasarken tm oyuculardaki MF'nin toplanp kii saysna blndn unutmayn. Mesela sizde %100 arkadanzda hi MF yoksa %50 orana dyor. Yani girdiiniz partylerdeki MF orann bir sorun derim.

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Alnt Alnt: CoolStoryBro Mesaj gster
    Bir de MF yani Magic Find bir set yapmanz neriyorum champions, rare monsters ve boss'lar keserken son cana getirdiinizde takarsanz item drme orannz ykselir. Yani atyorum champion bir yarat keserken legendary bir item drme orannz 5000 de 1 ise %100 MF veren bir setle bu oran 2500'e drebilirsiniz ki bu ok nemli bir oran, bu ekilde bir ok gzel item kartabilirsiniz.
    Tek akal ben deilmiim

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

Taktiklere bak.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

sorun infernonun zorluu deil infernonun samal.Baz yorumlara bakarak baz arkadalarn diablo 2 yi hell de oynamadn var sayyorum. Elit yada champion mob kt m 4 kii kesmek neredeyse imkansz tek bama ok daha rahat kesiyorum inferonada elitleri ayrca threat- agro sistemi olmad iin moblar direk kafas gzel saldryor demon hunter iseniz zaten tek yiyorsunuz diablo 2 hell de btn yaratklar glyd hepsinin bi resisti bilmem nesi vard inferno da ise elitler bosslardan daha gl. Biraz mantk istiyorduysa blizzard biri tanklayamadka oyuna kalkan koymann amac niye olsun ki?

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Oyuna bir ey koyup "bu sizin iin deil, girmeyin buraya" diyemezsin. Her oyunun bir zorluk erisi vardr. Bir oyunun amac oyuncuyu elendirmek. Zorluk erisi de tm oyuncularn ald zevki maksimum dzeyde tutacak ekilde tasarlanr. ok kolay gelmemeli ya da birden ok zorlamamaldr. Bence Diablo 3'n bariz en kt yan Blizzard gibi tecrbeli bir irketin dzgn yapmay beceremedii zorluk erisi. Normal zorlukta hikayeyi ilk kez oynuyorsun ama o kadar kolay ki, tam olarak zevk alamyorsun. Diablo'yu ldryorsun, tattn bir duygu yok. nk gzn kapal tklasan ldrebileceksin nerdeyse. Infernoya geldiindeyse "tek" yiyorsun. Ya moblar takmadan ileri tklayacaksn le le gidebildiin kadar gideceksin; ya da srekli item ve gold kasacaksn, AH'den item alacaksn Allah gibi olup yle gireceksin. Bunun ad "challenge" deil "bullshit". nk skillini deil gearn check ediyor, ve bu "check"in thresholdu ok yksek. Diablo 3' customization yoketmiler, oyunu renkli cvl cvl yapmlar gibi argmanlarla eletirenlere kzyorum ama zorluk erisi konusunda tm eletirilere katlyorum.

Aln bir de video:

Konu Nighthawk tarafndan (30/05/2012 Saat 14:52 ) deitirilmitir.

Inferno ile ilgili eletirileri grdkten sonra elimi srmedim akas Bu yzden normal modda tm classlarla oyunu bitiyorum ncelikle. Zaman ierisinde bu tarz ikayetleri dzeltirler umarm. Dier trl nighthawk'nda dedii gibi elenmek iin oynuyoruz, stres kazanmak iin deil.
    Always looking for a new idea.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)