8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor
    Tr_AxeX_Tr
    Misafir

Cool Kız Tavlama Metodları

Eeeth arkadaslar forumda artık yararlı konular acma zamanım geldıgıne karar verdım artık gerek havadan sudan gerek stratejı bolumunde benım konularımla karsılasıcaksınız dıyerek baslıorum konuya;

Kızlarla bir arada bulunun
    mynette okey, tavla oynayarak kız tavlanmaz. Kız tavlayabilmek için onlarla tanışabilmek, tanışabilmek için de onların bulunduğu yere gitmek, doğacak her tanışma fırsatını iyi değerlendirmek, hatta bu fırsatı yaratmak gerekir.

Kadın piyangodan çıkmaz. Emekle çabayla elde edilir. Göstereceğiniz ilk çaba kızların nereye gittiğini araştırmak olmalıdır. Ne demiş ünlü Latin şairi Ovidius:

Bilir avcının iyisi nerede tuzak
    kurulur karacalara
    Bilir bilmesine hangi boğazda
    vurulur azgın domuz
    Kuş kuşlayan bilir dizim dizim
    kuşlar nereden gelir.
    Bunlar gibi senin de
    Bulup çıkarman gerek
    kızların kaynağını.

Kendinize güvenin
    Kendinize güvenmeniz, yalnız kız tavlama konusunda değil, hayatın bütün alanlarında başarıya ulaşmanızın önşartıdır. Korkulanın başa gelmesi, çoğu zaman, kendine güvenin bulunmayışından kaynaklanır. İlkokul kitaplarında anlatılan küçük bir hikâyeyi hatırlayalım: Süt dolu kaba düşen iki kurbağadan, kendine güvenmeyen, kolayca umitsizliğe kapılan kurbağa boğulmuştu. Sizin de hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmamanız ve devamlı mücadele etmeniz gerekir. Ki, sadece bu bile kızların size hasta olmasını sağlayabilir. Kaldı ki sosyal hayattaki başarıyla cinsel başarı arasında paralel bir ilişki vardır. Birini başaran öbürünü de başarır. Çünkü ikisinin temelinde de yukarıda saydığım "erdem"ler bulunmaktadır.

Neden umutsuzluğa kapılasınız ki? Dünyadaki ve ülkemizdeki kadın - erkek sayıları aşağı yukarı eşittir. Her erkeğe bir kadın düşmektedir. Kör, topal ya da sağır da olsanız. Sizin de kısmetiniz çıkar! Yine, ünlü şair mısralarında;

Kesilmesin umudun, gün gün
    alıştırılır at boyunduruğa
    At yavaş yavaş koşuma
    Sürtünür de aşınır demir
    Toğrağı sürtmekle yıpranır
    saban demiri
    Ne var taştan katı?
    Ne var sudan uysal?
    Bak nasıl aşındırır taşı.

diyerek de ne güzel anlatmış.

İlk adımı siz atın
    Her ne kadar kadınlar kabul etmese de erkek üstünlüğüne dayanan bir sosyal ortamda yaşıyoruz. Erkek üstünlüğü kadını geriletmiştir ister istemez. Bu da kadınların pasif olmasına yol açmıştır. Sonradan da tabi bu pasifliğin kadının doğasından geldiği ileri sürülmüştür. Bereket versin ki bunun böyle olmadığı bugün biliniyor. Fakat kadının cinsel istek göstermesi bugün bile ayıp sayılıyor. Oysa hiç bir kadın cinsiyetsiz değildir. Cinsel istek duymak ve bunu belirtmek elbetteki hakkıdır. Ama yine de ilk adımı siz adın. Nasıl mı? Hoşlandığınız kızın arkadaşlarıyla arkadaş olabilirseniz, hedefe yaklaştınız demektir. Bundan sonra sabırla tanıştırılmayı bekleyin ve her zaman konuşmaya hazır bir şekilde tetikte bekleyin. Söz gelişi, kız durakta mı bekliyor? Hemen ona duraktan hangi otobüslerin geçtiğini sorun. Ya da bitişik masanızda afet mi afet mi bir kız mı oturuyor? Hemen ona havanın güzelliğinden bahsedin. Bir kadın size bir şey mi sordu? Sakın bilmiyorum demeyin. Bu ilk adımı atabilirseniz, konuşmanın devamını da istediğiniz yöne çeker ve sürdürürsünüz. Süslü püslü sözler kullanmayın. Bu sizin kendinizi göstermek istediğiniz anlamına gelir ki, belirtilmesi gereken sizin öneminiz değil, karşınızdakine verdiğiniz önemdir.

Yine ünlü bir yazar, ?Kadınları güldürebilmeyi öğren. Kadına kahkayı attırabildin mi, karyola gıcırtılarına dönüştürebilirsin fıkırdamasını? diyerek bizlere nasihat ediyor.

İltifat edip, hediyeler verin
    İnsanoğlu beğenilmekten, övülmekten hoşlanır. Beğenilip övüldükçe otokritikliğini yitirir. Bu, elbette ki kadınlar için de böyledir. Kadın daha çok ilgi ister, daha çok taktir bekler. Hayatını bunun üzerine kurmuştur. Bu ilgi ve taktir, yalnız sevgi bağlarının kurulması için değil, sürdürülmesi için de gereklidir. Sevgi de her şey gibi doğar, büyür ve ölür. Onu uzun ömürlü kılacak şeyler ilgi, taktir, iltifat ve hediyelerdir.

Benzet gözü şaşıları Venüs'e
    Kızıl saçlıyı Minerva'ya
    İnce, uzun boyluyu fidana.
    Cana yakın bul iri kıyımlısını,
    Güzel deyiver,
    öv güzel olmayan yanını
    Yaşını sorma, araştırma doğum yılını.

Kadına uyun
    Günümüzün kadını kendisini erkeğe uydurmak zahmetine katlanmıyor; kendisine uyacak erkeği arıyor. Kadınların bir erkekten ayrıldıktan sonra adamın kendisini anlamadığını öne sürmesi de bundan kaynaklanır. O yüzden kadınları anlamaya çalışın. Anlamıyorsanız da anlıyor gibi görünün. Onun sevdiği artisti sevin. Dinlediği plakları dinleyin. En sevdiğiniz renk onun da en sevdiği renk olsun. Ve onun her fikrine katılın. Bunun tam tersi durumlar olsa olsa dikkat çekmek için olabilir. Fakat burada da dikkat edilmesi gereken husus, kadının sizi ikna etmeye çalışmaya başladığı andan itibaren sona ermelidir. Unutmamak gerekir ki kadınlarla tartışan erkekler, genellikle kadınlarla ilişki kuramayanlardır. Tartışma onları bir arada bulundurur. Ya da bir arada bulunmak için tartışırlar.

Sabırlı olun
    Atalarımız "Sabırla koruk helva olur" demişler. Sabır, bu kadar imkansız bir şeyi bile gerçekleştirebilecek güçtedir. İşte, bir kadını da elde etmek genellikle sabır isteyen meşakkatli bir süreçtir. Bunun çeşitli sebebleri vardır. Hoşlandığınız kadın başkasıyla birlikte olabilir. Durum böyleyse diğer ilişki bitinceye kadar ona karşı ilginizi sürekli canlı tutmalısınız. Çoğu erkek böyle bir durumla karşılaştığında ilgisini sürdürmeyi bırakır. Bu yanlıştır. Çünkü kadının ilişkisi bir noktaya geldiğinde zayıflayacak ve kadın bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Ya ilişkisini sürdürecek ya da siz ilginizi canlı tutmaya devam ediyorsanız sizinle birlikte olmaya başlayacaktır. Bir kadını elde etmenin sabır işi olmasının bir başka sebebi de, cinsel ilgi ve arzunun zamanla olgunlaşmasıdır. Olgunlaşmanın zamanı ve hızı her kadına göre değişir. Ama ne kadar değişirse değişsin, bu hız daima erkeğinkinden daha yavaştır. Mâhsulünü yazın alacak bir bahçıvan gibi sabırlı olmalısınız. Bu bir ay, bir mevsim hatta bazen yıllarca da sürebilir. Sizin bu ilginiz aynı, suyun taşı aşındırması gibi onun da direncini aşındıracaktır. Üstelik, bu kadar uzun süre ilginizi belirtmeniz, öteki erkekler gibi geçici bir hevesle, sırf isteklerinize alet etmek istemediğiniz gibi de bir sonuç çıkaracaktır. Ve unutmamak gerekir ki "ele geçmez, yola gelmez sevilen tüm kadınlar."

Kıskanmayın
    Kıskançlık erkeğin boynuna takılan hızma gibidir. Kadın, kıskanan erkeği dilediği yere çeker götürür, ocağına incir ağacı diker. Dikkat edilirse kıskanılan kadınlar genellikle havai mizaçlı kadınlardır. Böyle bir kadına duyulan sevgiyle onu kaybetme korkusunun ürünüdür kıskançlık. Bu güçsüzlük, kadını kendinize bağlayamamış olmanız ya da onu kaybettiğinizde yenisini bulamayacağınız korkusunu dile getirir. Oysa, kadın sivilce gibidir. Kendi haline bırakırsanız, kolay iyileşir. Durmadan onunla oynarsınız azar, kıskançlık gibi deva bulunmaz bir illet olur. Kadın, güvercinler gibi uçup gitmek, gökyüzünde vakit geçirmek akşam olunca da kümese dönmek ister. Kıskançlık yüzünden buna izin vermeyen erkek, kadının havasızlıktan boğulacağını, sonunda büsbütün kaybedeceğini bilmelidir. Ayrıca şunu da bilmelidirler ki, kadın bir şeyi aklına koydu mu yapar. Hiçbir şey engel olamaz ona. Asıl mesele, ona engel olmak değil, sizinle ilişkisinin devam etmesidir.

Sonsöz:
    İnsan mizacı kişiden kişiye değişir. Bu bakımdan elde edilmek istenen kadının mizacı kadar yukarıda anlattığımız taktikleri uygulayacak kişinin mizacı da başarıyı ya da başarısızlığı tayin edecektir. Başarısızlık halinde göz diktiğiniz kızı elde etmekten vazgeçip, çevredeki diğer kızların peşine düşmek gerekir. Sürekli başarısızlık asla söz konusu olamaz. Eğer kendinize has bir yol tutturmuşsanız burada yazılanları uygulamaya çalışmanız boşunadır. Çünkü, nasıl her kızın kalbine giden bir yol varsa, her erkeğin de kendine ait yolları vardır. Şüphe yok ki, bilmek ve yapmak ayrı şeylerdir. Bu nedenle de artık bildiklerinizi, öğrendiklerinizi uygulamaya başlamanın zamanı geldi.
    Kısa Notlar
    (gercek adım burak bole hıtab edebılırsınız Tr_AxeX_Tr die konusmak zor oluo bılıom)
    (eger konu beenılırse msnde kızlarla konusma die cok eglencelı bır konu daha ilave etçem)
    (sayfaya bakan arkadaslar uye deilseniz üye olun üyesenizde yorum bırakın)
    (alıntıdır diebiliriz arkadasım yapmıs bunu galiba e onada bu taktıklerı ben anlattım onun ıcın semı alıntıdır dıelım herkez kib bir daha kı konuya dek )

caddedeki adam
    Misafir
    gittim arastırdım bu konuyu.
    izmir kiz lisesindede okumamın verdıgı cesaret ıle(''kızmısın keh keh keh.'' dıye mesaj atmayın 'mont gıymısken buyuk tuvaletınızı etmek zorunda kalın' dıye beddua ederım arkanızdan.)bu soruyu yonelttıgım 1 cıft ve 2 kızdan farklı tepkıler aldım.

1)ilk deneme olarak konakta cımlerın ustunde yıyısen cıftlerımıze yaklasıp sordum;
    caddedeki adam:ca
    çiftlerden erkek olanı:çe
    ciftlerden kız olanı:çk
    hasan(cep telefonu kamerası ıle cekım yapan kameramanımız):h
    -onur sen cansuyu nasıl tavladın?
    çk-!?(gulme ıle karısık bı sasırı verdı kız.)
    çe-çetinkaya bi siktirip gidermisin?
    ca-cansu sen nasıl tavlandın bır anlatırmısın bıze?
    çk-(utangaçça guler.)
    çe-çetinkaya yürü git biya!(avazı cıktıgınca bagırır.)
    ca-fazla bi bilgi edinemedım sızden ama yinede tesekkurler.(dönüp kameraya dogru bır seyler soyluyerek cıftten uzaklasırım.)
    çe-Allahın salağı!(kıza benım hakkımda dıyordur.)
    ca-çimlere basma onur çimleri eziyorsun kusura bakma onur...(bağıra bağıra soylerım ve hasanla birlikte onur kalkasıya kadar böğüre böğüre gulerek ortamdan kosarak uzaklasırız.)

ikinci deneme:
    otobus duragındakı arkadasların yanına telefonu kayıt moduna sokarak yaklasılır,
    kız 1:k1
    kız 2:k2
    caddedekiadam:ca

ca-nası geçti gun?
    k1-iyi
    k2-ne olsun senın?
    ca-iyi ne olsun ya bişe soracaktım sız bılırsınız.
    k1-ne sorcaktın?
    ca-ya kız nasıl tavlanır?
    k1-hangi kız(guler)
    k2-nerden çıktı o?(guler)
    k1-valla onceden hıc tavlamadım bılmıyorum(bu baloncukların hepsı zaten bundan sonra gulme.)
    k2-birine asıkmı oldun ayarlamayamı calısıyorsun, kımı dılayımı?(direk atlar aşk doktoru mubarek ,uzun zamandır malzeme bulamamıs o atlamasında kım atlasın)
    k1-dilayı sana ayarlayımmı?
    ca-ne oluyo be!?(burda baskın konusmacı ben olmalıyım dusuncesınde oldugum ıcın o anda zaten dırek afallamısım.)
    k2- sen kıme asıksınkı?
    ca-yok degılım be sadece merak ettim!
    k1-dilaya asıksın dımı?
    ca-dila ne ya dilaya asık fılan degılım arkadasım!?
    k1-e ne için soruyon?
    ca-merak edemezmıyım be allah allah bı yuruyın gıdınya!
    (kız 2 gider bi arkadasının yanına)
    k1-k2 yemı asıksın yoksa?
    ca-(telefonu cıkarırım)kafa bulayım dedım sızle azıma sıctınız be yeter be eh eytere be!yapmıcam bundan sonra boyle bı muhabbet tamam ya!
    (k2 doner durağa k1 pusar kalır.)
    k2-e soylemedımı kımın ıcın sordugunu daha?(k1 e soyler)
    ...

evet burdan tekrar soruyorum bayanlar bu tur kızlar nasıl tavlanır muhabbetlerıne nasıl bakıyorlar?
    not:acaba onlarda aralarında erkekler nasıl tavlanır muhabbetı yapıyorlarmı?

mashed666
    Misafir
    sence burdaki metotlarla bi kız tavlakmak mümkün mü? nası desem bayanlar xP yaratık gibidir dostunu düşmanını biLmez.. istersen dünyanın en romantik en yakışıklısı ol bi bakmışsın seninle dalga geçiyo :-0 bu işler kısmet işi x)))) tavlamak fln fıss x))..

Ya hocam bunu merak edip sen arastırıp buraya mı yazdın acaba? =P

hazır laf kız tavlamaktan gecmısken ılerıde evlendiniz diyrlim sakın ha öle bişe yapmayın
    cumalara gidemez olursun yanı cok kısı gördüm gel diyom cumaya cenabetim diyo

doukan
    Misafir
    kendin gibi ol bosa laf yetistrme herzamn gozlerinn içine bak herzmn ov ona sarılmaktan korkma kısaca UTANMA olmasın yoksa kız elinden kayar baska abazalar kapar xD yazcak okdr cok sey warki kendimi yormak istemiom xD

Tr_AxeX_Tr
    Misafir
    gzl arkadaslar devam forumdakı abazaları gorelım :P xD

Alıntı Alıntı: Tr_AxeX_Tr Mesajı göster
    gzl arkadaslar devam forumdakı abazaları gorelım :P xD
    sadsafwdfawe xD

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)