Sonuçlar: Aşağıda belirtilen özellik GHTools'a eklensin ister misiniz?

Katılımcı sayısı
27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, eklenmesini isterim.

10 37.04%
  • Eklenmesini isterdim ama artık Warcraft 3 kullanmıyorum.

13 48.15%
  • Hayır, eklenmesini istemem.

4 14.81%
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
28 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: Yeni GHTools Özellikleri [Oylama]

W3 girmiyorum artık benim için fark etmez ama güzel duruyolar.Fazla renk göz çıkarmaz.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Konu içinde öneri olarak sıralanmış olan özellikleri biz zaten düşündük ve üzerinde çalışmaya başladık bile. Altta ayrıntılı olarak da cevap verdim. Yalnız bu önerileri bu konuda yaparsanız daha sağlıklı olur. Bu konunun amacı belirtilen özelliğin GHTools'a eklenip eklenmemesi.

Sanırım yanlış anlaşılan bir kısım var, bu özellik GHTools'a diğer özelliklerin yerine eklensin mi diye sormuyoruz, diğer özelliklerin yanında eklensin mi diye soruyoruz. Bu özelliğin eklenmesi başka yeniliklerin gelmeyeceği anlamına gelmiyor.

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Benim önerim geçmiş streamleri izleme olanağının eklenmesi. Ayrıca bazı önemli Türk ve yabancı streamerların (en başta Aquila olmak üzere ^^) streamlerine de erişim sağlanabilir. İzlenebilir bir stream olduğunda programın bir köşeciğinde yazabilir.
    Bu zaten halledildi. Bir sonraki GHTools versiyonunda gelecek.

GHTools aynı zamanda küçültüldüğünde tray'de çalışmalı artık Hatta üstte bahsettiğim izlenebilir stream var ya da chat uyarıları falan da tray'deki ikonundan gelebilir. İsteğe bağlı olarak GHTools'un windowsla birlikte açılması gibi bir seçenek de eklenebilir.
    Bunların üzerinde hala çalışıyoruz, ama bir sonraki versiyon bunlar da eklenecek diyebilirim.

Ayrıca illa Wc3 renkleri eklenecekse de renklere slot renkleri eklenmesi daha hoş olabilir. Yeni sürekli mor slotta oynanayan biri onu kullanır. Random renkler olmasındansa daha düzenli ve mantıklı olur.
    Şu anda elimizdeki renkler bunlar :/ Bu özellik eklenirse ileride bunlara renk ilaveleri yapılabilir.

Alıntı Alıntı: Maessy Mesajı göster
    1. Şimdi biri size bir şeyler yazıyor, sonra cevap almaya çalışıyor ama sizin o ekranla ilginiz yok oyundasınız d1 desiniz d2 desiniz. Böyle durumda adam ismimizi yazsın bize de lightsaber x35 gelsin bizde birinin bize bir şey sorduğunu bizimle konuşmaya çalıştığını anlayalım.
    Yani kısaca bir "Poke" özelliği istiyorsunuz. Bir sonraki versiyon eklenecektir.

2. Dediğim gibi biri bize bir şeyler yazıyor tekrardan ama biz bu defa bilgisayar başında değiliz. 5 dakikalık işimiz var kapatmayı da gerek görmedik. Bu durumda /away seçeneği olsun ve sağ tarafta nickimiz turuncumsu bir şey olarak gözüksün(Sağ taraf derken normal chatteki kişilerin olduğunu gösteren yerden bahsediyorum.)
    Buna uygun bir şey ayarlamaya çalışırız, ama bir sonraki versiyon ekleneceğini sanmıyorum. Ondan bir sonraki versiyonda eklenebilir.

3. Stream izlerken chat ekranına yazabilecek durumda olalım yani stream kısmında yanda bir yer daha olsun chat yeri. İzlerken birbirimizle yorumlarımızı paylaşalım .
    Bu özellik neredeyse bitti, bir sonraki versiyonda GHTools'da olacak.

4. DotA' için başka yazı tipleri de eklensin şuan 3 tane var, biri orjinali, onu çıkardığımızda 2 tane kalıyor.
    Daha fazla yazı tipleri eklemeyi biz de düşünüyoruz. Yalnız anlamadığım kısım neden daha çok yazı tipi eklenmesini istemeniz ama diğer taraftan da bu konuda belirtilen özelliği gereksiz bulmanız. İşe yararlık açısından baktığınızda ikisi de gereksiz, ama ikisi de Wc3'ü kullanan kişiye göre özelleştirmeye yarıyor.

Aklıma gelmişken yazam ha buraya

şimdi beni tanıyan cok ama f lıst malesef 70 kişi gh tools bilmiyorum ama buna bır cozum getırebılırmı bu 1. soru

bide malum f list 70 kişi ama tanıyan 400 kişi olunca habıre w gelıyo yeşil yeşil eger f list cok yogun deılse /r ıle kişi ile konusuyorum sorun deıl ama adamın nıck abuz3rKDyhef454 (bunuda şimdi icat ettim ha ) gibi bi şeyse ne ben bunu aklımda tutabılırım nede habıre zırt pırt /w yapıp bu nıckı yazabvılırım gh tools acaba araya gıren yesıl yesıl yazılardan gondermek ıstedıgım kısının bır kac ustte olan yesıl yazısına tıklayarak /w seklınde yazı hanesı acılmasını saylayabılırmı ? amma uzun soru ama anlatmısımdır umarım

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Alıntı Alıntı: Elit Mesajı göster

şimdi beni tanıyan cok ama f lıst malesef 70 kişi gh tools bilmiyorum ama buna bır cozum getırebılırmı bu 1. soru

bide malum f list 70 kişi ama tanıyan 400 kişi olunca habıre w gelıyo yeşil yeşil eger f list cok yogun deılse /r ıle kişi ile konusuyorum sorun deıl ama adamın nıck abuz3rKDyhef454 (bunuda şimdi icat ettim ha ) gibi bi şeyse ne ben bunu aklımda tutabılırım nede habıre zırt pırt /w yapıp bu nıckı yazabvılırım gh tools acaba araya gıren yesıl yesıl yazılardan gondermek ıstedıgım kısının bır kac ustte olan yesıl yazısına tıklayarak /w seklınde yazı hanesı acılmasını saylayabılırmı ? amma uzun soru ama anlatmısımdır umarım
    İsmail abi GHTools ayakkabını boyayabilir belki ama onu yapabileceğini sanmıyorum

fvbgnhjbknlmöç yerden yazıyorum

ninja ne dicek bakem
    Konu Elit tarafından (22/06/2012 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

GHTools kullanmıyorum fakat kullananlar içindee pek gerekli olduğu söylenemez.Benim gibi isteyenler bu konudan
    tümden temayı değiştirerek daha güzel hale getirebilir.
    Konu Zegradite tarafından (22/06/2012 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.
    Bana ait rap çalışmaları, müzikle kalın.

Derames - Denklem

Derames - Uzak Diyarların Yolcusu

Alıntı Alıntı: Elit Mesajı göster

Listeden cift tiklayarak whisper atabilirsin.

Eklenmesi güzel olabilir tabi ama benim bir sorunum var GHchate giremiyorum =/
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Werderle aynı sorun olmalı. GH hesaplarında " " karakteri bulunan kullanıcılar için henüz bir çözüm bulamadık.

Alıntı Alıntı: PlanetX Mesajı göster
    Listeden cift tiklayarak whisper atabilirsin.
    baya yardımcı oldun ha

ben o listeden görüp bulana kadar adam serverdan cıkar gıder
    aklınızda bulunsun işte bi gün öle bir durum olabılıtesi olusursa degerlendırılır en azından.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)