1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
27 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Hybrid View

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Dota 2 Kahraman İncelemeleri

TRDota.NET DotaCinema ile anlaşarak kahraman incelemelerinin türkçelerini yayınlıyor! Türkçe'ye çevrilen videoları aşağıda bulabilirsiniz. TRDota.NET ile DotaCinema birlikteliğinden çıkan bu videolar Türk oyuncuların hoşuna gidecek gibi duruyor. DotaCinema'nın tüm videolarının çevrileceğini açıklayan TRDota.NET'i DotaCinema gibi büyük platformla anlaştıkları için kutluyoruz.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Cevap: Dota 2 Kahraman İncelemeleri

bu tarz anlaşmalı çevirme işlerinde lider olarak hep burayı görsem de(sonuçta dota1 map çeviriyosunuz yani) helal trdotaya da
    böyle böyle gelişcek türkiye dotası

FİBERLİYORUZ!

Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Açıkçası ben de şaşırdım (: İlk defa TRDota.NET'ten düzgün bir girişim görüyorum, umarım böyle devam ederler. Türklerin yararına olacak böyle bir birliktelik her yerde duyurulmalı.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Açıkçası ben de şaşırdım (: İlk defa TRDota.NET'ten düzgün bir girişim görüyorum, umarım böyle devam ederler. Türklerin yararına olacak böyle bir birliktelik her yerde duyurulmalı.
    anlamadıgım neden gamehonor.com deilde trdota.net ?
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Eyvallah paylaşmışsınız da böyle küçültücü laflara gerek yok sanki. Bizim oralarda bi laf vardır "yaptığın bir hayır, tut bacağından ayır" diye, böyle paylaşacaksanız hiç paylaşmasanız daha iyi gibi

Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    Eyvallah paylaşmışsınız da böyle küçültücü laflara gerek yok sanki. Bizim oralarda bi laf vardır "yaptığın bir hayır, tut bacağından ayır" diye, böyle paylaşacaksanız hiç paylaşmasanız daha iyi gibi
    alıntı yaptığın yer kendi yorumu. en üste bakarsan site olarak amaçlarını görebilirsin. tabi bu benim gördüğüm. boris farklı bişey demek istemişte olabilir.
    Konu MrFoseptik tarafından (05/07/2012 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: MrFoseptik Mesajı göster
    alıntı yaptığın yer kendi yorumu. en üste bakarsan site olarak amaçlarını görebilirsin. tabi bu benim gördüğüm. boris farklı bişey demek istemişte olabilir.
    en üstten kastın ne dayı

Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Ben yine de bir mail atmıştım, henüz cevap gelmedi. Cevap geldiğinde (gelirse) haber veririm.
    Burada söylediğim gibi Sunsfan ile iletişime geçtim. Birkaç kez mailleştik. Söylediğine göre şimdilik videolarının çevrilmesini istemiyorlarmış. İleride eğer böyle bir karar alırlarsa benimle iletişime geçeceklerini söylediler. Peki bunu neden buraya yazıyorum?

Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    Sunsfan'in söylediğine göre kimse TRDota.NET ile görüşmemiş, yani kafalarına göre almışlar ve çevirip koymuşlar. Ortada herhangi bir anlaşma da yok. Yine Sunsfan'in dediğine göre, TRDota.NET youtube hesabına bir mesaj atıp o videoların kaldırılmasını istediğini ve eğer yapmazlarsa YouTube ile iletişime geçerek kaldırtacaklarını söylemiş.

"Düzgün iş" derken işte bundan bahsediyorum. O şekilde bir videonun hazırlanması maksimum 1 saat sürer (render & upload dahil). 1 saatlik uğraştan feragat için kendini böyle küçük düşürmeye değer mi?

TRDota.NET böyle bir girişim yaptığında durmuştuk ama olanlar ortada. GameHonor olarak Dota 2 incelemelerine başlayacağımızı buradan duyurayım.

anlamadığım anlaşma bunun neresınde vidyoyu alıp altta tr dota net yazıp türkçeye kendileri çevırıyor bunu kötülemek için sölemıyorum tabiki bu çok güzel bi çalışma

anlaşmasalar dotacinema trdota.net e dava açabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)