1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
22 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Razer DeathAdder mi SteelSeries Sensei mi ? ve daha bir çok soru

Arkadaşlar benim size sorularım olacaktı. Yeni klavye - mouse ve mouse pad almak istiyorum. Ve gerçekten kararsızım. bu zamana kadar aldıgım klavye ve mouse ler hep setti ve 30 lirayı geçmiyordu. fakat şimdi böyle kalteli oyun klavyesi ve mouse u almak istiyorum.

Klavye olarak düşündüğüm Tt nin oyuncu klavyesi. hani şu küçük vantilatörler takılabiliyordu köşelerine. bunu ben daha önceden de düşünüyordum birde bir konu vardı forumda bunların videolu anlatımı. orda da beğendim ve sanırım büyük ihtimal bu klavyeyi seçecegim. tabi derseniz onu alcagına sunu al daha çok tab mevcut. daha konforlu falan çok çok iyi olur öneri sunun bana sebebleriyle.

MousePad olarak ta biraz bilgilendirme istiyorum yani ne farkı var iyi mouse pad in benim şu an dükkanda böyle bi cam parçasının üstüne gazete kagıtlarını geçirdim onu kullanıyorum evimdekinden iyi. evimdeki de bir yerden beleşe gelmişti reklam şeyi. Yani iyi mouse padin ne farkı var ve DotA 2 temalo mouse pad i nereden edinebilirim ?

Vee asıl sorum Razer DeathAdder mi SteelSeries Sensei mi ? Şimdi öncelikle Sensei nin işte 16 milyon farklı renk , mousenin altına istediğin şeyi yazman falan hoş çekeci ve albenisi arttıran bir olay ama , kalite olarak hangisi daha iyidir ? Yada 160 lira death addere vermek yerine logitech in 60 liralık gamer mouseleri var ve bir çok ta tabı falan var. size ne almalıyım.

Vee bir sorum daha var , Kulaklık. Ne gerek var gözüyle bakıyorum yine benim evimde şu an da 20 liraya teknosadan aldıgım bir kulaklık var Leece mi öyle bir marka. ve gerçekten çok rahat yeni. ben sesinden de memnunum. biraz dışarıyada çok ses veriyo ama yani hopörler gibi kulaklık ama 10 saat falan başımda kalıyo hiç kulağımda ağrı yapmıyor. gidip 100 lira vermek bir kulaklıga ne artısı olur ?

Vee çok önemli bir notum var :

Diyeceksiniz ki googleye yaz her yerde çıkıyo özellikleri falan diye ama benim buraya yazma amacım hani böyle uzun uzun ve müthiş ötesi okunalısı yazılar yazan arkadaşlar var burada. lexsarko olsun NightHawk olsun CoolStoryBro olsun ve daha bir sürü kişi var. böyle 500 sayfa kitap yazsalar yemin ediyorum satın alırım yani onlardan detaylı cevap istiyorum Vee tabiki burada bu ürünleri kullanan kişiler vardır onlarında görüşlerini önerilerini herkes bi el atsın teşekkürler.

Cevap: Razer DeathAdder mi SteelSeries Sensei mi ? ve daha bir çok soru

Klavyem teknosadan aldığım 15tllik 4yıllık bir klavye. MousePad olarak yine eşantiyon bir şey var. Fakat mouse ve kulaklık olarak yardım edebilirim.

Mouse olarak deathadder tavsiye etmem razerin çok daha iyi mouseları var senseide çok düz bir mouse geliyo bana sevmiyorum. Sana tavsiyem ucuz bir şeyler istiyosan logitechin veya a4techin ihtiyacını karşılayacak kadar iyi mouseları var. Bende şu an a4 x7 var, sadece 2 tane macro tuşu olsada inanılmaz memnunum . Eğer diyosan pahalı olsun ama çok iyi olsun razer mambadan başka bir mouse alma derim.

Kulaklık ise steelseries siberia veya razer orca öneririm ikiside çok kaliteli kulaklıklar.

şahsen kendim 4 ay önce x7 mouse aldım çok memnum ve piyasadaki en yuksek dpi bu mous'ta bende tavsiye ederim

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Deathadder derim. Razer mouseların diğerlerinden daha kaliteli olduğu inancındayım.

Ayrıca tek başına DPI bir şey ifade etmez, steelseries mouselarda dpi daha yüksek görünür ama daha iyi değillerdir.
    Konu Nighthawk tarafından (05/07/2012 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

mouse olarak bi x7 mouse'um var memnunum güzel mouse ama razer alıcam diyorsam mamba al diğerlerine hiç girme tabi ben wow oynuyorum falan diyorsam razer naga çok işine yarabilir =)
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Wireless istemiyorsan mambaya vereceğin paranın bir kısmının boşa gideceğini hesaba katmalısın.

yok naga yı hiç düşünmüyorum. yani wow oynasam bile düşünmem diyebilirim. çünkü tuşları çok yakın ve küçük ayrıca ellerim büyük onu kullanmam imkansız =) DeathAdder - Mamba ve Sensei arasında kaldım gerçekten. nasıl karar vericem bilemiyorum. ama klavyede kesin kararım bu dur : http://www.vatanbilgisayar.com/Klavy...9860#allImages

mambada çok pahalı ya :/
    Konu Leupold tarafından (05/07/2012 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

bence sen gene 30tl yi gecmeyen bi set al
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

bence sensei gereksiz bir mouse ve x7 senseiden iyi şahsi görüşüm
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

Alıntı Alıntı: Leupold Mesajı göster
    yok naga yı hiç düşünmüyorum. yani wow oynasam bile düşünmem diyebilirim. çünkü tuşları çok yakın ve küçük ayrıca ellerim büyük onu kullanmam imkansız =) DeathAdder - Mamba ve Sensei arasında kaldım gerçekten. nasıl karar vericem bilemiyorum. ama klavyede kesin kararım bu dur : http://www.vatanbilgisayar.com/Klavy...9860#allImages

mambada çok pahalı ya :/
    bence bu klavyeyı alma ben test ettım ve begenmedım ona 250 lıra para vercegıne benım aldıgım logitech g510 dene o cok daha ıyı emın ol
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)