3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
35 sonutan 21-30 aras gsteriliyor

Cevap: Dota 2 Klan kurmay dnyorum

Alnt Alnt: Terry Mesaj gster
    10 kere ''beni trolleme'' dedikten sonra girmekten vazgetim -_-
    Trollemeyi brakp kendine baka bir hobi bulmalsn -_-
    Egon apndan byk olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Alnt Alnt: D1e-_- Mesaj gster
    Bir defa cw atm hayatnda beyler...
    Ben anlattklarmdan sorumluyum, anladklarndan deil.

avatarn sayesinde ok rahat oyuncu bulabilirsin
    EMPATYNN SANDALYEYLE MTHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEY KIRDIM YA
    22:16 Empaty: OK GLYM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DTM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GL
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BLMYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamyom
    DrdLrD^: dotay
    DrdLrD^: normalde oynayamyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamyom diyosun

Alnt Alnt: Syrna Mesaj gster
    Ben anlattklarmdan sorumluyum, anladklarndan deil.
    Hi cw kaybetmeyen klan diye bir ey yok. Ya sayl atmsn yada hi atmamsn ki kaybedesin ^_^

Alnt Alnt: D1e-_- Mesaj gster
    Hi cw kaybetmeyen klan diye bir ey yok. Ya sayl atmsn yada hi atmamsn ki kaybedesin ^_^
    Ramazan ay boyunca 2 gnde bir taklyorduk genelde de cw takmlar arardk. WeplaES'in en iyi olduu dnemlerden bahsediyorum. Malarn tekini bile kaybetmedik! O dnemlerde hepimiz aslmtk bu olaya. Ha yinede; "atmadn, etmedin, yenildin" diyeceksen keyfin bilir. Sen ben deilsin ki beni benden iyi bilesin.

Ramazan ay boyunca 2 gnde bir taklyorduk genelde de cw takmlar arardk. WeplaES'in en iyi olduu dnemlerden bahsediyorum. Malarn tekini bile kaybetmedik! O dnemlerde hepimiz aslmtk bu olaya. Ha yinede; "atmadn, etmedin, yenildin" diyeceksen keyfin bilir. Sen ben deilsin ki beni benden iyi bilesin.
    Sana bir tavsiye normal insanlar egoistleri sevmezler. Hi cw kaybetmesen bile bunu ak ak sylemen egoiste bir davran biraz ardan al bence.

Bir de bu forumun birka kullancs DotA turnuvalar ve oyuncular(trk veya yabanc) hakknda ok fazla bilgiye sahip ok takip ediyorlar falan. Burada kimse senin ismini duymamken hi cw kaybetmedik demen(izzeti nefsine dokundurmak istemezdim ama sylemek zorundaym) attn oyunlarn dk kalitede olduunun gstergesi. Yanl anlama dk seviyeli oyuncusun demedim ama bu captains mode oyunlardaki tecrbe kazanmnn da az olduunun gstergesi.
    Konu LauraBodewig tarafndan (17/07/2012 Saat 00:25 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Nessus Mesaj gster
    Sana bir tavsiye normal insanlar egoistleri sevmezler. Hi cw kaybetmesen bile bunu ak ak sylemen egoiste bir davran biraz ardan al bence.

Bir de bu forumun birka kullancs DotA turnuvalar ve oyuncular(trk veya yabanc) hakknda ok fazla bilgiye sahip ok takip ediyorlar falan. Burada kimse senin ismini duymamken hi cw kaybetmedik demen(izzeti nefsine dokundurmak istemezdim ama sylemek zorundaym) attn oyunlarn dk kalitede olduunun gstergesi. Yanl anlama dk seviyeli oyuncusun demedim ama bu captains mode oyunlardaki tecrbe kazanmnn da az olduunun gstergesi.
    Konu nerden nereye geldi hey Allah'm ya rabbim. Burdaki olay; "Hrszn hi mi suu yok" hikayesine dayal :S Karde rica ediyorum tartmay balatan arkada bi gzden geir. Benim yazdklarmdan ok; onun yazdklarna bak.

"Bir defa cw atm hayatnda beyler..."
    Dikkat edersen burdaki yorumda sakl olan bir eyler var. Cmle yaps; "NC" denen topluluun "ocuklar" zerinde brakt etkinin bir kopyas. Onlara benzemeye alm bu yorumu yapan kardeim.
    "Hi cw kaybetmeyen klan diye bir ey yok. Ya sayl atmsn yada hi atmamsn ki kaybedesin ^_^"
    Burda da; "Kahin!" havas var. Sanki benim hayatm biliyormucasna gemii yazm kendince...

Ayrca o bahsettiin Turnuva oyuncularnn ounu tanyorum emin ol bir ouyla da oyun atmlm var. Ancak onlarn cw'leri, vs'leri grld benimkisi ise bende kald. Ksacas dostum u anki durum; "Grdme inanrm, duyduuma deil" szn ifa ediyor. Ben yaadklarm, deneyimlerimi dile getirdim ve egoist oldum.

Deiik...
    Konu Nyhuf tarafndan (17/07/2012 Saat 03:48 ) deitirilmitir.

ye
    yelik Tarihi
    17/01/2012
    letiler
    232
    Blog Girileri
    2

Dikkat edersen burdaki yorumda sakl olan bir eyler var. Cmle yaps; "NC" denen topluluun "ocuklar" zerinde brakt etkinin bir kopyas. Onlara benzemeye alm bu yorumu yapan kardeim.

nci szlk nerden iin iine girdi ?
    Not:Sende biraz Eki etkisi grdm gibi ?

Abi adam illuminati karcak diye korktum bir an. Ve orda abarttm deyip konuyu bitirseydin keke kendini dyorsun syrna.

ye Zaphart - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/04/2011
    BattleTag
    Zaphart#2303
    letiler
    887

Konu nerden nereye geldi hey Allah'm ya rabbim. Burdaki olay; "Hrszn hi mi suu yok" hikayesine dayal :S Karde rica ediyorum tartmay balatan arkada bi gzden geir. Benim yazdklarmdan ok; onun yazdklarna bak.

Burda da; "Kahin!" havas var. Sanki benim hayatm biliyormucasna gemii yazm kendince...

Ayrca o bahsettiin Turnuva oyuncularnn ounu tanyorum emin ol bir ouyla da oyun atmlm var. Ancak onlarn cw'leri, vs'leri grld benimkisi ise bende kald. Ksacas dostum u anki durum; "Grdme inanrm, duyduuma deil" szn ifa ediyor. Ben yaadklarm, deneyimlerimi dile getirdim ve egoist oldum.

Deiik...
    Tamam Syrna anladk yenilgisizin.Koskoca mbarek ramazan ay boyunca weplann en iyi dnemlerinde cw kaybetmemi adamsn.Bize de seni tebrik etmek der.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)