1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    mashed666
    Misafir

NICKolas a karsı oynamak..xD

hayatımda gördüğüm en iyi playerlardan biri olan nickolasla nerden baksanız 20-30 oyun atmısızdır ve sunu gördüm ki nickolas a karsı oynamak sizin sinir sağlınızı bozabilir..xD

heleki aynı koridordaysanız heleki o clockwerkse içinizden küfürler edip ıcefrogun skillerini eliştirirsinizxD

Nickolasa karsı oynamak..

-Fb vermek istiyosan
    -sonunda teaminde oyun cevirecek bi sekilde kasmıs biri yoksa
    -aynı koridorda kasmaya calısmıssan
    -heleki yanında purkinje warsa...

yeterlan bIrakıorum dotayı diyebilirsinizxD

bu konuyu nickolası övmek yalakalık yapmak için açmadım sadece nickolasa karsı dikkat edilinilmesini ortaya koydum nickolasa karsı kasabileceğiniz en iyi item Blink Ms ve HeaL veren itemlerdirxD

nickolas la şu ana kadar vs yapma olasılığım olmadı umarım olmazxDxDxd

ve aynı zamanda Nickolas kendisni tanıdıım kadarıyla saygılı dürüst ve Ahlaklı:p

bir kişidir kendisine güvenim sonsuzdur trnicko sıralıotogazsistemleri xD gibi oyun isimleri görürseniz anlayınki ordayız...xD

30 oyunda hem mı ezildin 1 oyun bile alamdınmı X_x

Evet çok iyi bir player hakan ( abi | benden büyük galiba ) oyunlarında farklı bir zevk ve tat var gerçek dota ne demek görüyorsunuz..Asla pes etmemek,takım oyununu falan gerektiğince öğreniyorsun zaten quiter ve leaverler olmuyor genellikle oyundarında.Açıkcası aynı takımdaysanız tamamsınızdır

Arkadaşlar,efendiler ve ey millet,iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar memleketi olamaz. En doğru en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır.

Bütün dünya bilsin ki, benim için bir yandaşlık vardır: Cumhuriyet yandaşlığı, düşünsel ve toplumsal devrim yandaşlığı. Bu noktada yeni Türkiye topluluğunda, bir bireyi bunun dışında düşünmek istemiyorum.

Bence şu aynı takımda değilseniz yandınız gibi tabuları yıkın.Bu oyunda kendinizi geliştirmeniz için zaten herzaman sizden daha üstün kişilerle oynamalısınız zaten mantık olarak sizden güçsüz kişilerle oynadığınızda onları malub ediceksiniz ve yeni öğrenebilecek bir şeyler olmayacak.Bu yüzden herzaman daha fazla bilgi için herzaman sizden iyi olan rakiplerle oynamanın size daha çok yararı olucaktır.Karşı takımdaki sizden iyi olan oyuncu o oyunda hiçbirşey kazanamasken siz çok şey kazanmış olucaksınız.

mashed666
    Misafir
    Alıntı Alıntı: ooo_fresh_me Mesajı göster
    30 oyunda hem mı ezildin 1 oyun bile alamdınmı X_x
    yok camın o kadar da değil en az 5 kere falan yendikxD

ewt wolkan ve masheda katılıyorum gerçekten nickolas(hakan) oyun yaptığım en iyi hostlardan biri bütün gün dota oynamayıp onun oyunlarını beklediim oldu çok zevklı gecıor yendiimizde oluyor yenıldıımızde ve her seferınde dotadan daha fazla zevk almaya baslıorum ben oyuna yenı basladım bunlar benı ezer demeyın elbette ilk basta ezıleceksınız ancak herkez boyle ogrendı bu oyunu canınız sıkmayın

E-Mail Adresi=ALL_TAY@TrDotA.com

Uzaktan yardım almak için önce Team Viever programını kurun. Team Viever=>>>Burada<<<

Küçük sorunlar için gereksiz konular açmadığınız için teşekkürler...

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...
    Ben de sizle oynamaktan çok zevk alıyorum.

NICKolas(abi bndn kesin büüksndr) replaylerin warsa pm atabilir misin lütfen????yorumlara göre sndn öreneceim çk şey war...(v1.20c olursa ççookk ii olr...)
    http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=1550

tıkla,oku,gülmektn yarıl-->Bir erkeğin ağzından yemek tarifleri!!!!

Nickolas abi sözüm sana değil alınma. Mashed bence bu konuyu acmaktaki tek amacın Nickolasın gözüne girmek. 'eğer fb vermek istiyorsan demissin buna en iyi oynayan da dahil hiç bir kimse her oyunda istisnasız fb alamaz. bazi herolar vardır çok rahat fb alır bazılarıda vardır yardımsız hiç bir şekilde fb alamaz. Eğer yardım alıyo dersen de hepsinde son vurusu Nickolas mı yapıyor. Bunu tekrar söylüyorum Nickolas abi sözüm sana değil alınma. Eğer dedikleri kadar iyiysende seninle bir kaç oyun oynamak isterim
    *ok baştan
    *kas
    *ozaman biraz
    *kırptım mesajlarını

mashed666
    Misafir
    Alıntı Alıntı: Storm Mesajı göster
    Nickolas abi sözüm sana değil alınma. Mashed bence bu konuyu acmaktaki tek amacın Nickolasın gözüne girmek. 'eğer fb vermek istiyorsan demissin buna en iyi oynayan da dahil hiç bir kimse her oyunda istisnasız fb alamaz. bazi herolar vardır çok rahat fb alır bazılarıda vardır yardımsız hiç bir şekilde fb alamaz. Eğer yardım alıyo dersen de hepsinde son vurusu Nickolas mı yapıyor. Bunu tekrar söylüyorum Nickolas abi sözüm sana değil alınma. Eğer dedikleri kadar iyiysende seninle bir kaç oyun oynamak isterim
    nickolas ın gözüne girince nolucam?? çok merak ediyorum Hakan benim sanal da tanıdığım güvendiğim bir insandır böle bişeyin gereksiz olucağını oda bilir nickolas la hayatın boyunca bir oyun atmamıssın fb yi vermek ne demek anlamassın bak nickolas la hiç vs yapmadım fb derken zaten tek kişiye fb vermessin son vurusu nickolas ın vurması gibi bişey olmaz nickolas yüzünden veriyorum.sözüm sana değil derken? ne demek istedin nickolasa anlamadım dediğimiz kadar iyiki bunca kişi yorum yapmıs Nickolasın gözüne girmek gibi derdim yok zaten girsem nolcakxD warlockun - özelliklerine tipi kötü yazan birinden anca bu kadar mantıksız bir cevap gelebilir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)