1. Sayfa - Toplam 13 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
128 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Arrow en gl hero hangisi yardm!

arkadalar ben bir hero aryorum uzakdan vuran by yapabilen ve rahatca bakalarna"teke tek yapan varm" diyebileceim bir hero ltfen yardm edin en gl hero kim sizce. dier btn herolar yenebilecek bir hero aryorumm. ve ona uygun itemler ltfen yardm edin.
    str int farketmez.

Alnt Alnt: luna_imaginary Mesaj gster
    arkadalar ben bir hero aryorum uzakdan vuran by yapabilen ve rahatca bakalarna"teke tek yapan varm" diyebileceim bir hero ltfen yardm edin en gl hero kim sizce. dier btn herolar yenebilecek bir hero aryorumm. ve ona uygun itemler ltfen yardm edin.
    str int farketmez.
    uzakdan vuran by yapabilen ve rahatca bakalarna"teke tek yapan varm" diyebileceim bir hero: Invoker ( tabi kullanmasn bilirsen )
    Ama sanrm en gl hero hangisi diye bir soru sorduuna gre henz bu oyunda yenisin ? O yzden Invoker' kullanabiliceini sanmyorum. Ama bu oyunda herhangi bir en gl hero olduunu sanmyorum...

bende biliyorum ama mesela: luna ultisi saldrs ok gl ama yurnero lunay acayip pataklyo ben istiyorum gerekden gl bir hero yeni saylrm ama abuk renirim. saol

Eer yle bir hero aryorsan 'doom bringer' tavsiyemdir. hem rahat para kasar hem de ultisi gldr.
    *ok batan
    *kas
    *ozaman biraz
    *krptm mesajlarn

executioner
    Misafir
    Yaw beyler en gl diye bir ey yoktur...
    Kardaki heroya(lara) gre alrsn genellikle...
    Her heronun antisi vardr....
    tem buildlerinide kar tarafa gre yaparsn....

koparcan
    Misafir
    yeni olduun iin

trax
    jakiro
    luna

bunlarla balayablrsn

eflatun
    Misafir
    Alnt Alnt: luna_imaginary Mesaj gster
    str int farketmez.
    le bir hero daha retilmedi.Hee butun herolari yenebilecek tek bir hero vardir oda dark terror dur

Phantom Lancer
    Misafir
    Evet mesela ben bu herolarn prosuyum

Rexxar
    Phantom Lancer
    Vol-jin
    Goblin Techies
    Chen
    Incoker
    Ve Dazzle

Sorumu bu la en iyi hero tabiki Slardar :p antisi cidden yoq la war diosanz onuda kesio :d Not : kasamassa gg

en gl hero yoktur eer kullanmay bilirsen her hero iyidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)