1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    patronyes
    Misafir

Axe vs Terrörblade

arkadaşlar geçende arkadaşla inatlaştk terrör ve axe için vs atacağız.Lakin arkadaş benden üst seviyede.Yani yardım gerekli.İlgilenen arkadaşların oyunda nasıl bi yöntem izleyeceğimi hangi itemleri kasacağımı ve hangi sırayla skillere vereceğimi anlatabilir mi?

koparcan
    Misafir
    axe ezer ezer ağlatır

Gloomy
    Misafir
    İki tarafta aynı duzeyde oynarsa axe alir gibi geliyor. İyi zamanlama ile calla basip terrore ulti attirmazsa sonrasini zaten ulti ile indirir. Sen terror alir demissen eger item falan dusunme direk geri cekil derim ben

Terörü iyi kullanırsan axe yi alırsın.1-2 öneri vereyim sana: adam sana daldıgında kopyalarını saldırtma yoksa hemen yatarsın. Manta kasarsan cok rahat alırsın axeyi. eğer zorlarsa can değiştiriwerirsin adamın manası kalmıyacagından ulti yapamaz okadar sonra dönse bile yatırırsın. Bu arada nasılsa yatırırım die olmıcak yerde dalma
    *ok baştan
    *kas
    *ozaman biraz
    *kırptım mesajlarını

patronyes
    Misafir
    ben axe alacağım

isimbulamadim2
    Misafir
    Late game de terror aglatır hoca ne diyosunuz siz böyle ? Axe dediğiniz hero early game herosudur.. Az buçuk kasmış bir TerrorBlade Axe ı keser,bide üstüne karpuz keser... Manta fln hikaye adamın dönme şansını bosuna artırırsınız. Axe'ın Terror karsısında hiç şansı yok. Ultiyi kullanamadan bile Axe şopar olur.. Ne yaparsan yap Terror'u late game de Axe'la alamazsın hocam. Ki karşındaki adamı benden üst seviyede diye tanımlamışsın. Oyunu erkenden bitirmeye bak. 20-25.dk dan sonra hiç şansın yok. Ki oyun 1v1 olacaksa baştan kaybettin demektir. Geçmiş olsun.

Öcelikle başta baya bi iyi kasmış olman gerekiyor ikinci olarakta skillerini cok doğru zamanlarda kullanmalısın teror e ulti attırmaman gerekiyor bunuda onun canını çok dikkatli taki ederek yapabilirsin tam terorun canı ultinin seviyesine geldiğinde(ulti atıp tekte alabilicekken) berseker basıp ardından ultiyle almalısın şimdilik aklıma gelen en basit taktik bu

The Juggernaut
    Misafir
    TerrorBlade Axe'ın eLine 2 ekmek parası verip bakkaLa yoLLar ya ne demek Axe aLır...

midye
    Misafir
    vunguard - viladmir -yeni ayakkabı- battlefury -manta style
    skill srası 3 2 3 2 3 4 3 1 1 1 41 2 2 4
    heroya atak ver creepleri cekersin sonra hemen geri cekil böylece kısa sürede arzu ettigin parayı toparlayabilirsin manta terörün manası icin idealdir tek basına terör gazla zarar veremez imagelerinde sıkıntı yasamazsın bölece kolay gelsin

DooDLez
    Misafir
    Terrorblade e Dagon kas healtin 100-200 olunca ultiyi at dagonu vur adam gg bu kadar basit .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)