1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Lobide Takılma Var Oyunda En Ufak Takılma Yok

Arkadaslar oyunda lobide islem yapmak ölüm gibi sürekli takılıyor kare kare geliyor bir bakıma fakat oyuna girdikten sonra en ufak takılma yok lag yok sorun yok anlayamadım sebebi ne olabilir. oyunu indirirken bir kac kere pause yapmıstım downloadu ondan kaynaklanır mı

Cevap: Lobide Takılma Var Oyunda En Ufak Takılma Yok

Bazen bende de oluyor. Maç bul diyorum tıklıyorum, 5 saniye sonra aramaya başlıyor. Oyunda hiç takılma olmuyor seninki gibi. Çok sık olan bir şey değil ama. Arada sırada denk geliyor.
    Sanırım sorun Dota 2'de Düzeltirler yakında

Bende hiç geçmiyor ama sürekli bu sekilde lobide hic bi islem yapamıyorum oyuna girmekten baska bilgisayarım 8 gb 2 gb ekran kartı i7 islemci cok fazla geldiginden midir nedir )

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

valla bendede oluyo arada sırada bılmıyorum pc cok kastırıyo olabilirim dota 2oynarken bı cok sey acık oluyor
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Büyük ihtimal Borderless Windows(Penceresiz Ekran Gibi bisi olması lazım) Full Screen Getir Ayarlardan tam ekran bi dene ona göre çözüm üretmeye calısayım

Alıntı Alıntı: DikineZombi Mesajı göster
    Arkadaslar oyunda lobide islem yapmak ölüm gibi sürekli takılıyor kare kare geliyor bir bakıma fakat oyuna girdikten sonra en ufak takılma yok lag yok sorun yok anlayamadım sebebi ne olabilir. oyunu indirirken bir kac kere pause yapmıstım downloadu ondan kaynaklanır mı
    Steamla alakalı olabilir senkronize kapatma seçeneği olması lazımdı bir bak ara cloud gibi birseydi.

Alıntı Alıntı: Overmedia Mesajı göster
    Büyük ihtimal Borderless Windows(Penceresiz Ekran Gibi bisi olması lazım) Full Screen Getir Ayarlardan tam ekran bi dene ona göre çözüm üretmeye calısayım
    Cevabın için teşekkür ederim fakat değişen hiç birşey olmadı hala sorunum devam ediyor

Bende de oluyordu. Sanırım bu sağ tarafta chat açılıyor ya orada spam yapıyorlar diye kasıyor. Ben onları kapadım şimdi hiç bir problem yok.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Alıntı Alıntı: Yusufcenk Mesajı göster
    Steamla alakalı olabilir senkronize kapatma seçeneği olması lazımdı bir bak ara cloud gibi birseydi.
    Dostum dediğin işlemi yaptım biraz rahatlama sağladı ama hala takılma sorunu devam ediyor

bende de aynı sorun var lobby deyken kasıyor ama oyunda hiç kasma yok pc özellikleride yetiyor yani

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)