Sonuçlar: Yurnero VS. Axe

Katılımcı sayısı
174. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yurnero - The Juggernaut

125 71.84%
  • Axe - The Mogul Kahn

49 28.16%
1. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
77 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    meLandre64
    Misafir

Yurnero VS. Axe

Bu kapışmayı sizce kim alır...?..yanıtlarınızı bekliyorum.bana kalırsa Yurnero..sizin fikirleriniz nler.?

Ne kastıklarına bağlı keşke ne kastıklarını yazsaydın eğer axe lothar kassaydı. Yurmeonun ultisinden çok rahat kaçardı ve bundan sonrası için axe yurneroyu alabilirdi diye düşünüyorum.
    *ok baştan
    *kas
    *ozaman biraz
    *kırptım mesajlarını

caddedeki adam
    Misafir
    kardeslerın arasını acmayalım.

yur bi travel cıkarsa ilk sklilyle bile ezer

midye
    Misafir
    axe lvl 6 oldumu yunero gg

kasmıs bi yurnero kasmıs bir axe yi hertürlü alır isterse yurnero ulti bile atmasın yine kser yurnero kasınca 400-400 vuruo kritiksiz vurmuo axe bm kasmadıysa yurnero alır

yorumları okudum da yuri travel çıksa ilk skille ezer demiş biri??

abi vs yapıyosun yaklaşık 3 k parayı çöpe atmış oluyosun bi de axe bi travel a gg olcak hero deil..

axe de yuri de döndüğünde karşı taraf skil vramıo güzel bi kapışma olurdu o kesin ama bnce yuri rahat alır ilk zamanlarda rgn ini de kullanabilir...
    Alaatin ve Stereimarı []

axe lvl 6 oldumu yunero gg
    hemen de gg oluo ztn.. L0L
    Alaatin ve Stereimarı []

kolaymı öle lvl 6 axein lvl 6 yurneroyu gg yapması sen yurneroya 1 buriza 1 bf 2 fly bi travel bide assault(veya herhangi başka bişy) çek bakalım axe ne kasarsa kassın alabiliomu???

ayrıca yurni bu itemleri kasınca ultisizde böyle axe in baltasını alıırr gerisini siz getirin ama yurnero ultiyle son darbeyi zaten indirceii icin ve bişy eklemek istiorm

axe in ultisi 3 lwlda 600 can altınımı öldürüodu işte her neyse zaten 25 lwl olduklarında axe in dps si kafadan gg olduu icin soyle dusunelim;

axe 1. skill actı kapıstılar sora bitti yurnero ward koydu dondu : ws bu kacmak olmaması lasım onn icin axe kacamicak zaten axe in dps si yanında bu deve böle yurninin ilk skilli nese yurneronun wardı 25 sn sn de %4 doldurur buda yurniyi çift canlı gibi bişy yapar bu nedenle axe biraz zorlanır(ne birazı la ) nese sora axe devamlı donduunu varsayalım bu arada yurni axe a 300 fln kritik indiricek sora axeın canı azalıcak yurnero ultisiyle en asa 2500 vurucak axe a ozaman şöyle bi durum cıkar

axe 600 can altını ultisiyle direk gebertirken yurnero 2500 can altını ultisiyle direk gebertir...

ee daha ne diim siz konusun hade bakem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)