WoW Smelting Rehberi

Bu Smelting recipelerin çoğu sarı veya yeşil olabiliyor bu yüzden kullanılacak malzemeler de kesin doğru bir miktar olamayacak. Yani alttaki adetler yaklaşık olaraktır.

1-75

Apprentice Mining öğrenin.

• 1 - 65 Smelt 100 x [Copper Ore]. Hemen satmayın, ihtiyacınız olacak.

75-125

Journeyman Mining öğrenin.

• 75 - 115 [Bronze Bars] yapacaksınız ve [Silver Ore] smelt edilecek.

Bu kısım gercekten ne kadar [Silver Ores]'un size geleceğine bağlı. Bir sonraki kısım için 15 civarı ihtiyacınız olacaktır. Benim yaptığım yöntem :

Tin Bars bitene kadar [Bronze Bars] smelt ediyorum. Bu yolla genelde 90'a ulaşıyorum. Bundan sonra gidip Auction House'a bakıyorum, eğer fazlaca [Silver Ore] varsa 45 civarında alıp 125 olana kadar smelting yapıyorum. Eğer o kadar fazla [Silver Ore] yok ise AH'de, elinizde ne kadar Silver Ores olduğuna bağlı olarak 105'e kadar [Bronze Bars] yapmalısınız ve bunun için 80 civarı Tin Bars gerekicek ve de daha sonra 115'e kadar silver yapın ki bu da 10 Silver Ores gerektirecek.
Eğer Silver Ores bulamazsanız 125'e kadar Hillsbard Foothills'de birkaç Tin Veins toplamalısınız. 115'e kadar hepsini Bronze ile yapmanızı tavsiye etmem çünkü 105'den sonra gerçekten yavaş artıyor.

125-225

Mining Expert öğrenin.

• 175 - 230 Smelt 140 x [Mithril Ore].
    Önemli Not : Bunları smelt ederken muhtemelen AFK kalmak isteyeceksiniz fakat 225'e ulaştığınızda eğiticinize gitmelisiniz ki 225'den sonrasına geçebilesiniz.

275-375

Mining Master öğrenin.

• 340 - 350 Üzgünüm burası için recipe yok. Birkaç ore toplamalısınız. Outland'e gidin ve Adamantite Ore toplayın.

• 375 - 450
    Bu kadar. Burdan sonrasını smelting ile yapamazsınız. [url=http://forum.euroturkiye.net/showthread.php?79148-WoW-Mining-Rehberi-%28-1-525-%29Mining rehberime[/url] giderek biraz Cobalt toplayın.

Umarım işinize yaramıştır.

Kaynak

Çeviri : DreadfuL