1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

(STR) Lich King

Lich King'in Kel Thuzad Olmayanı olacak.

1.Skill - FrostNova- Lich King Kılıcını kaldırır ve 400 rangeden hedefi dondurur.100/200/300/400 vurur ve hedeften %10 can çeker.
    2.Skill - Frost Armor - Skill pasiftir.Lich King kendine ve arkadaşlarına 1/2/3/4 armor verir.
    3.Skill - Broken Armor - Skill pasiftir.Lich King düşmanlardan 1/2/3/4 armor kırar.
    4.Skill - Frostmourne - Skill pasiftir.Lich King Frostmourneden dolayı 15/30/45/60 STR kazanır.

archeioss
    Konu Yavri2002 tarafından (09/08/2012 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Cevap: (STR) Lich King

O kadar pasif büyü olması iyi değil, üstelik pasifler de çok statik (?). Bence orjinal olmayan büyülere sahip kahramanlar JFAya kabul edilmemeli, varolan kahramanlarda da daha da orjinalliğe yer verilmeli.

Edit: Amacım şevkini kırmak değil, sadece kendi eleştirimi yaptım. Foruma hoş geldin bu arada (:
    Konu BorisPeace tarafından (09/08/2012 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.

Hoşbuldum da.Fikrinizi almak istemiştim zaten ben fazla hero yapamam.

Çok fazla pasif skill olduğunu düşünüyorum, 2. ve 3. skiller birleştirilebilir ve farklı bir skill daha eklenebilir. Ayrıca 1. skill'de hasarın azaltılıp Frost Nova'nın kaç saniye donduracağı belirtilmeli, diğer türlü çok imba bir skill olur. Son olarak ultideki str artışı 20/40/60 diye orantılı bir şekilde gidilebilir.

15/30/45/60 15 artıyor sorun ne ? İmba olması LichKing Olması ve 2. ve 3. skillin ayrı olması lazım yoksa eklenen bir skill ile daha fazla imbalaştırılır.Ben dondurma süresini yazmadım çünkü ben ona karar verirsem daha imba olur.Ben o kararı JFA oyuncularına bıraktım

Skillerin ilki lichinkinin bufflanmışı gibi bir şey, keşke bir tane daha pasif skill koysaydında 4 tane pasif skille oynarken auto attack'a bırakırdık kombatta izlerdik?
    Konu D1e-_- tarafından (09/08/2012 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.

İlk çalışman sanırım öncelikle öneriler kısmına hoşgeldin diyeyim kendimce Şimdi şöyle bişey var hero yaparken biraz farklı skiller düşünmen gerekiyor koyduğun ilk skill gibi en azından. Bir heronun çok pasif skilli de olabilir ama bunlar çok basit kalmış yani biri armor veriyor biri armor kırıyor, böyle herolarla dolu bir haritayı oynar mıydın onu düşün Herşeyden önce bir heroyu oynarken eğlenmek önemli ne bileyim bişeyler uydur karanlık bir elle rakibi yanına çeksin, veya düşmana bir buff versin o buff varken heal atıldığı zaman heal işe yaramasın üstüne de canı azalsın falan. Benim Arthas Remake konusuna bak mesela. Diğer haritalardan oyunlardan da kopya çek gerekirse
    Konu kzingoth tarafından (09/08/2012 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

İlk yapışım olduğu için aklıma bu geldi.Ben de paylaşayım dedim.İlk herom da olsa ben beğeniyorum.Ama sizin dediğiniz gibi Lich'in skilli var ama bu zaten LichKing öyle olması gerekiyor.Bu heroyu JFA da görmek isterdim.Ama beğenen fazla yok..Neyse başka hero önerisi de bulurum bir ara.

4.Skill - Frostmourne - Skill pasiftir.Lich King Frostmourneden dolayı 15/30/45/60 STR kazanır. Oo

2.3 skil aynı neredeyse
    For JFA

For LoL

Alıntı Alıntı: LiFeFoRLiVe Mesajı göster
    4.Skill - Frostmourne - Skill pasiftir.Lich King Frostmourneden dolayı 15/30/45/60 STR kazanır. Oo

2.3 skil aynı neredeyse
    Eğer 2 ve 3. skiller birleşirse bir skill daha gelir ve imba olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)