6 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor

Konu: snowballs

snowballs

acaba oyunda kartoplarını nerden bulabilirim bilen varsa söyleyebilir mi

Cevap: snowballs

Kar bion(sanırım böyle yazıyor)'unda karları herhangi bir kürek çeşidiyle kırarsın.
    Not: Mesela Dirt'ten 64 taneyi bir kutuya koyabiliyorsun ama karlardan sadece 16 taneyi bir kutuya koyarsın.
    Not2: Karları -SANIRIM- farenin sol tusuyla uzaga atabiliyorsun kar topu oynar gibi bu sayede mesela mob trap yaptıysan orda takılan filan olursa düşürebilirsin onları.

benim sormak istediğim kar bionlar haritanın herhangi bir yerinde mi yani arayıp bulmam mı gerekiyor

Aramadan başka türlü bulabilceğini sanmıyorum yani haritanın şurasından sağa dön şurasında gibi bir şey yok ve yanlış bilmiyorsam, aynı seedi yazmayınca oynadığınız haritalar tamamen farklı oluyor ve nereye doğru gidersen git harita onu kendi uyduruyor bu yüzden minecraft ı yürüyerek, uçarak dolaşmak -yani başladığın yere tekrar gelmek- imkansızdı.
    Not: Seed yazınca multiplayer gibi değil yani birbirinizi göremiyorsunuz onu yazdığınızda.
    Edit: Eğer kar bion'unda doğan bir arkadaşın varsa ondan seedini istersin oda sana o numara ve harflerle oluşturulan parantez içindekini aktarır
    Editin Notu: Tabi kendide ilk başta kullanmışsa, kullanmamışsa olmuyor diye biliyorum
    Konu D1e-_- tarafından (14/08/2012 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.

ilginiz için teşekkür ederim

Alıntı Alıntı: AloneOrDeaD Mesajı göster
    ilginiz için teşekkür ederim
    Oyunda kar biomu Bul yada kar biomu seedi yaz kürekle kır karları kartonun hazır

Sent from my iPad using Tapatalk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)