3. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
107 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: Ortadoğu ve Balkanların en iyi HardCarrysi olarak Clan ariyorum[ciddi konu]

O kadar hard prosunki kendini kanıtlamak için turnuvalara bile girmiyorsun (!)

Cevap: Ortadoğu ve Balkanların en iyi HardCarrysi olarak Clan ariyorum[ciddi konu]

Alıntı Alıntı: HolyPesimist Mesajı göster
    O kadar hard prosunki kendini kanıtlamak için turnuvalara bile girmiyorsun (!)
    Öncelikle Dota2 ye henüz geçmedim, 1 e gelirsek zaten hafta içi olan her 1v1 5v5 turnuvasında ismim var. yakın zamanda olucak www.bit.ly/dota400 de olduğu gibi veya GT'nin 1v1 turnuvasında olduğu gibi. Hafta sonu zaten hiçbir boş zamanım olmuyor genelde onun için arada telefondan giriyorum, bazende bilgisayardan giriyorum o kadar.
    www.challonge.com/etv35 <- aklımdaki tek linki yazdım buraya açıkcası euroturkiye sitesine girip doğru mu değil mi diye değerlendiricek önemi vermediğim için idare et.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

tek yönlü bir oyuncu değilsen geh!
    tek yönlüden kastım takım anlayışımda kimseyi tek rolde sabitlemiyorum. henüz az train atmış yeni bir takımım var ama oynadığında kalitemizi farkedeceksin. az train atmamızın sebebi de 1 kişi eksik olmamız bu yüzden sadece klana girmek isteyenleri denerken train atabildik.

anlıycagın birlikte tecrubemiz az bunu çok sorun etmiceksen özelden msj at. klanım gh de kayıtlı ismi 5 am bakabilirsin

FİBERLİYORUZ!

TauHunter
    Misafir

Alıntı Alıntı: JeanValjean Mesajı göster
    Sen nerede oynuyordun Dota yı bir söyler misin ?Mh dolu EU da mı? yoksa asla 5-5 bitmeyen Garena da mı ? "Zayıf sürüsümüş" Çok biliyorsan bir platformda sen oluştur ancak konuşursun Wepladaki sistem diğer platformlarda yok. Bu arada eline su dökemeyeceğin bir sürü player var Weplada emin ol
    Eğer sen sadece EU, Garena, Wepla gibi beyin yoksunu playlerlarla dolu serverlarda oynadıysan adama kaba olmak zorunda değilsin.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Selam beyler.

Şimdi birbirinizin "pro"luğunu ya da platforumların "pro"luğunu yargılıyorsunuz ama bu göreceli bir kavram ve her göreceli kavramda olduğu gibi üzerine tartışmanız bir yere varmaz.

Mesela bana göre pro = professional, meslek anlamına gelen profession kelimesinden türemiştir ve bir şeyi para için yapan demektir. Buna göre Türkiye'de 1-2 takımın oyuncuları ve 1-2 takımsız oyuncu daha dışında kimse pro, hatta semi-pro bile değil ve siz bunlardan hiçbirine dahil olmadığınız için hiçbiriniz pro değilsiniz. Pro sıfatı dünyadaki gaming lügatında da benim anladığım şekilde anlaşılır. Professional Gamer'ım dersen profesyonel başarılar beklerler ve weplada 5k+ repi de kıytırık euroturkiye 1v1 turnuvasındaki dereceyi de saymazlar.

Ama siz kendinize göre bir "pro" çıtası belirlemişsinizdir, "priv pro game gn:tr123 go go" tadında, ya da kendinizi pro yapacak bir tanım yaratmışsınızdır, bilemem. Kimse bilemez. O yüzden burası kimin ne kadar pro olduğunu tartışma yeri değil. Arkadaşın kendini tanıtım biçimini beğenmediyseniz kendi takımınıza almazsınız, zira burası takım arayanlar bölümü. Konuyu saptırmadan, birbirinize hakaret etmeden, kimin pro olduğunu tayin etmeye çalışmadan, sadece takım arama ve bulma amacıyla kullanırsanız bu bölümü, seviniriz.
    Konu Nighthawk tarafından (23/08/2012 Saat 03:58 ) değiştirilmiştir.

orta doğu ve balkanlardan kastın nereler

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Bir kere bana göre; Ortadoğu ve Balkanların en iyi olduğunu söylerken, en iyi olduğunu kanıt gösterecek bir kaç şey paylaşsa idin.
    Yoksa, herkes kendince cümelelerde proyum der geçer.

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster

: bunu beklemiodum
    EMPATYNİN SANDALYEYLE İMTİHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEYİ KIRDIM YA
    22:16 Empaty: ÇOK GÜÇLÜYÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DÜŞTÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELİYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GÜÇLÜ
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BİLMİYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamıyom
    DrdLrD^: dotayı
    DrdLrD^: normalde oynayamıyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamıyom diyosun

Coğrafyacı taktı beyler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)