4. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
107 sonuçtan 31-40 arası gösteriliyor

Cevap: Ortadoğu ve Balkanların en iyi HardCarrysi olarak Clan ariyorum[ciddi konu]

jordan yazısını görünce duygulandım 2 yıl oldu ah ah

Cevap: Ortadoğu ve Balkanların en iyi HardCarrysi olarak Clan ariyorum[ciddi konu]

Alıntı Alıntı: metojen Mesajı göster
    Selam herkeze yaş18 5yıldır dota oynuyorum aralıksız Weplada başlayan serüvenim beni dota2 ye kadar getirdi daha önce çok takıma girdim çok cw girdim ama girdiğim bütün takımlardan kavga ederek çıktım,bunun sebebide oyunu biraz fazla ciddiye almam ve takımdakilerin çocukça muhabbet yapmaları,Elbetteki geyik muhabbetleri falan olmalı ama bunu oyuna taşımamak gerek diye düşünüyorum.Kendime güveniyorum ve bu oyunu eğlenmek için oynamıyorum,tamamen zafere odaklıyım.

İkametgah:İstanbul
    Role:Carry-Semi carry-Ganker
    Günde 6-7 saat kesin online...

Eğer böyle bir oyuncuyu takımınızda görmek isterseniz irtibat:

http://steamcommunity.com/id/metojentr
    veya gamehonor adresinden mesaj atmanız yeterli..

Not: Kadrosu oturmuş bi takım olsun yedek bile olurum.

Cw maçlarında denendi test edildi hardnoob olduğu kanıtlandı.

HN adlı clan kurup takımınıza alabilirsiniz onun dışında arkadaş gereksiz.
    YOU CAN ONLY GET SMARTER BY PLAYING SMARTER OPPENENTS

"A Dota pro and a LoL pro walk into a bar The Dota pro said that Dota is better than LoL, and the LoL pro couldn't deny it" HEUHUEHUEHUEHUEU

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster

Yardımın için Teşekkürler...

Alıntı Alıntı: E N J O Y Mesajı göster
    Cw maçlarında denendi test edildi hardnoob olduğu kanıtlandı.

HN adlı clan kurup takımınıza alabilirsiniz onun dışında arkadaş gereksiz.
    Buranın takım arayanlar başlığı olduğunu lütfen unutmayın, insanları nasıl bir cürretle gereksiz olarak yargılarsınız? Kimse kimseyi bu şekilde yargılayamaz. Bu başlık altında benzeri bir tavra NH tarafından uyarı niteliğinde bir post atılmıştı zaten. ( #25 )
    Dikkate almanızı tavsiye ederim.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Alıntı Alıntı: Aquila Mesajı göster
    Buranın takım arayanlar başlığı olduğunu lütfen unutmayın, insanları nasıl bir cürretle gereksiz olarak yargılarsınız? Kimse kimseyi bu şekilde yargılayamaz. Bu başlık altında benzeri bir tavra NH tarafından uyarı niteliğinde bir post atılmıştı zaten. ( #25 )
    Dikkate almanızı tavsiye ederim.
    Arkadaşı ciddiye alıp millet zaman kaybetmesin diye bilgilendirme yaptım sadece.Adam hardnoob bu kadar basit.Hardnoob bir oyun tabiridir.Haraslama amaçlı değil insanları bilgilendirme amaçlı atılmış bir postdur.
    YOU CAN ONLY GET SMARTER BY PLAYING SMARTER OPPENENTS

"A Dota pro and a LoL pro walk into a bar The Dota pro said that Dota is better than LoL, and the LoL pro couldn't deny it" HEUHUEHUEHUEHUEU

Noobluk da göreceli bir kavramdır, yazdığım postu ciddiye alıp 25. numaralı postu okusaydınız eminim postu başka içerikte atardınız veya hiç atmazdınız. Tavsiyemi yineliyorum.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Üye Hapkido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    1,961
    Blog Girişleri
    4

Kavga bu post ile başlamış...

Alıntı Alıntı: JeanValjean Mesajı göster
    Sen nerede oynuyordun Dota yı bir söyler misin ?Mh dolu EU da mı? yoksa asla 5-5 bitmeyen Garena da mı ? "Zayıf sürüsümüş" Çok biliyorsan bir platformda sen oluştur ancak konuşursun Wepladaki sistem diğer platformlarda yok. Bu arada eline su dökemeyeceğin bir sürü player var Weplada emin ol
    ...ardından ise noob-pro kavgasına ve yıllardır babadan oğula nesil olan "Hangi plartform daha iyi" kavgasına dönüşmüştür. Halbuki adam mütevaziliğini bozmadan!! kendine bir clan arayışı içine girmiş ama sanırım bu arayışında başarısız kalmıştır (ha şimdi buldu mu bilemem). Ayrıca, bu arkadaşa çeşitli sıfatlar yakıştırılmış ve forumumuz adminleri tarafından, bu sıfatları kullananlara uyarı mesajı gelmiştir. Bu arada NH'in yaptığı professional'lık tanımı olaya gayet bilimsel bi açıdan yaklaşmış ama kimse tarafından farkedilmemiş, farkedilmiş olsa bile kimse bunu postunda dile getirmemiştir.

Tüm olanlara bakarak, davayı 01.01.2013 tarihine erteliyorum. Umarım bu tarihe kadar, aranızdaki atışmaları görmezden gelip, yeniden arkadaşlık çerçevesinde postlar atabilirsiniz.

Duruşma bitmiştir. :mahkemedehakiminelindebulunanküçüktahtaçekiciilgi liyerevurduktansonraçıkanses:
    Konu Hapkido tarafından (23/08/2012 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

bende proyom !!!
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Re: Ortadoğu ve Balkanların en iyi HardCarrysi olarak Clan ariyorum[ciddi konu]

Taşak geçmek zorundayım sıkıntı var mı adminler ?
    www.facebook.com/AQality

AQality Fan Page

Wepla dan sonrasını okumadım :S
    Konu ELysin tarafından (24/08/2012 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)