9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Monk Rework v2

Holy Light

Seçilen hedefi 75/150/225/300 kadar iyileştirir ve hedefin 250 birim çevresineki üniteler de iyileştirme kadar hasar alırlar.

Menzil: 450/500/550/600
    Mana: 100/120/140/160
    CD: 14

Holy Wave

Hedef her saniye 20 hasar alır ve hareket hızı %50 düşer. Büyünün etkisi kalktığında veya büyü yarıda kesildiğinde hareket hızı anında normale döner. 3/4/5/6 saniye sürer.

Menzil: 675/700/725/750
    Mana: 80/90/100/110
    CD: 9/8/7/6

Kanalize

Brilliance Aura

Aura etkisindeki üniteler herhangi bir yetenek kullandıklarında %25 şans ile 60/80/100/120 mana yenilerler.

AOE: 900

Holy Power

Aktif: Haritadaki tüm kahramanlar 200/300/400 kadar iyileşirler. (Monk dahil)

Pasif: Monk öldüğünde 450 birim çevresindeki dost kahramanları 100/150/200 iyileştirir ve düşman kahramanların hareket hızını 2.5 saniye boyunca %75 yavaşlatır.

Mana: 200/250/300
    CD: 120
    Konu kzingoth tarafından (10/09/2012 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Monk Rework v2

Brilliance yerine skillerin manaları düşürülsün, ya da güçlendirilsin. Bence daha mantıklı durur. Eğer öyle olmayacaksa da bir auranın şansa bağlanması bana göre garip durmuş...
    Diğerlerindeki değişiklikler pek anlaşılmamış zaten, önceki değerleri de yazsaydın iyi olurdu..

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

summonsuz, summon yapma skili yerine ekstra bir heal'ı olan chen olmuş bu. çok çakma olmuş bence.

FİBERLİYORUZ!

Alıntı Alıntı: Yancy Mesajı göster
    Brilliance yerine skillerin manaları düşürülsün, ya da güçlendirilsin. Bence daha mantıklı durur. Eğer öyle olmayacaksa da bir auranın şansa bağlanması bana göre garip durmuş...
    Diğerlerindeki değişiklikler pek anlaşılmamış zaten, önceki değerleri de yazsaydın iyi olurdu..
    Garip geldiyse DotA'dan Obsidian'ın pasifine bak derim. Healing Wave değişiyor, Holy Light menzil ve cd gibi açılardan nerf yiyor, ulti de heala ek olan aktif özelliğini slow kazanarak pasife geçiriyor, baya anlaşılır aslında

Alıntı Alıntı: FearOfTheDarK Mesajı göster
    summonsuz, summon yapma skili yerine ekstra bir heal'ı olan chen olmuş bu. çok çakma olmuş bence.
    Bu heronun ultisi zaten yıllardır böyle, bu yeni bir hero değil zaten olan bir heroda değişiklik önerisi, diğer skillerinin de chen ile alakası yok. Global Heal pek orijinal bir ulti değil, LoL'da Soraka'da da var.

Holy Wave kanalize olacaktı eklemeyi unutmuşum.
    Konu kzingoth tarafından (10/09/2012 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: Buracula Mesajı göster
    Ultisi dışında chene benzemiyor ve ultiside kzingothun dedigi gibi çok orjinal değil.

Holy wave 120 vuruyor + sonra can yeniden geliyor 6 sn channel birde bence buff gerekli yani nerdeyse tek yaptığı %50 slow-channeling

En İyi Türk Yapımı W3 Mapi JFA .

Ya o skillin mantığı herhangi bir zaman istediği düşman heroyu %50 slowlayabilecek olmasıydı da bilemeyecem saldım zaten artık

jfa neden sürekli degişiyor bi 10 sürümde sabit bir hero görmedim ben (alınmayanlar dışında)
    For JFA

For LoL

JFA mı sürekli değişiyor? Hey yavrum be

detaylı bir monk rehberi yapıyordum rework gelirse eğer rafa kalkar

ayrıca 3. skill i beğenmedim.Dotada da beğenmiyorum.Botu bastığında dust u bastığında sobi mask bastığında ve daha bir sürü şeyi bastığınd a aktif oluyor.Aynısı paladindi sanırım onun ultisinde sadece kendine var.Ve onlarca bug bulunmuştu.Bunda da olabilir temkinliyim o yüzde
    Herkes JFA'da.Sen neredesin?
    JFA Başlangıç Rehberi için Tıklatınız

Ayrıca JFA'nın artık radyosu da var! Mümkün olduğunca yayınımız vaar olucaktır.Dinlemek istediğiniz türü JFA grubundan belirtebilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)