Sonuçlar: En iyi vs modu ?

Katılımcı sayısı
46. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • apom

17 36.96%
  • aromsh

29 63.04%
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
28 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Smile En iyi vs modu ?

Evet bana noob diyen bir arkadaşla vs istedim ve oyun başladı modu aromsh yaptım ve o bana "noob" diyen arkadaş vs modu apom olur dedi quit attı şimdi sizlere soruyorum en iyi vs modu nedir ?

Arkadaşlar,efendiler ve ey millet,iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar memleketi olamaz. En doğru en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır.

Bütün dünya bilsin ki, benim için bir yandaşlık vardır: Cumhuriyet yandaşlığı, düşünsel ve toplumsal devrim yandaşlığı. Bu noktada yeni Türkiye topluluğunda, bir bireyi bunun dışında düşünmek istemiyorum.

H4k4n1sl3k
    Misafir
    Bak ne kadar ukala biri hala inanamıyorum oyun a girer girmez oyunu başlattı ve mod apom dedim.Oda tabi tabi dedi. Ve aromshnp yazdı moda. Ve quit çekmemde haksızlık kimde ?

H4k4n1sl3k
    Misafir
    Şaka gibi telefon çaldı. Ve net gitti.

hangimizin daha iyi player olduğunu görmek için arkadaşlarla -aromsh atardık.. çünkü iki tarafta proysa karşı tarafa kendi heronun antisi geliyor repick atarsın para gider vs. bnce en iyisi -aromsh dir...
    Alaatin ve Stereimarı []

Alıntı Alıntı: H4k4n1sl3k Mesajı göster
    Şaka gibi telefon çaldı. Ve net gitti.
    Sanki oyunu çevirecektin Herneyse replayda koymaya gerek duymuyorum zaten

blah blah .. ^^

Arkadaşlar,efendiler ve ey millet,iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar memleketi olamaz. En doğru en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır.

Bütün dünya bilsin ki, benim için bir yandaşlık vardır: Cumhuriyet yandaşlığı, düşünsel ve toplumsal devrim yandaşlığı. Bu noktada yeni Türkiye topluluğunda, bir bireyi bunun dışında düşünmek istemiyorum.

Alcarin
    Misafir
    tabiki de en ii ws aromsh dir eer kim proysa o kazanır

deathroll bayramın 3.günü vs istiyorum snnle??
    Alaatin ve Stereimarı []

H4k4n1sl3k
    Misafir
    Zuaaaa ölüyorum . Rmk istiyorsan gelirim.Senin istediğin oldu aromsh 1-0 apom yapalım ?

karşı tarafa noob diyorsun noob dediğin kişiye yeniliyorsun hala daha oynamak istiyorsun??
    Alaatin ve Stereimarı []

H4k4n1sl3k
    Misafir
    Lan en sinir olduğum şey o bir noob ve noob olarak kalıcak vs de kazanmak ona ne getirdi cw olursa kimin pro olduğu anlaşılır zaten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)