9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Konu: acil yardım

zimparacar
    Misafir

acil yardım

sevgili dotacılar benim ark oyun kuruo ama ben oyununa giremiorum bunun nedenini ve çözümünü bilen duyan varsa sölesin pls....bu arada biz aynı ip kullanıoruz....şimdiden tşk...:o

Eurobattle.net waxxi vb gibi yerdenmi local area networkdenmi kuruyor

zimparacar
    Misafir
    waxxiden kuruor arkadasım

ozaman arkadasına soyle google.com a girsin ordan port acma ya girsn kendi adsl si varya markası yazıdr ustunde port acmadan adsl markasının port acmasına bakıp port acsın sonra kurablir tabiki port actıktan sonra guvenlik duvarınıda kapatması gerek direk kurmak yok cnku port acmak lazım

zimparacar
    Misafir
    arkadasım waxxıden oyun kuruor

zimparacar
    Misafir
    arkadasım zaten oyun kurabılıor yanı benım gerıcımde herkes oyununa gırebılıor yanı port acma kısmını gectık bız ama ben onun oyununa gıremıorum sorunumuz tam olarak bu yanı aynı ip yi kullanmamız mıdır sorrun acaba ve de bunun bır cozumu varmıdır???

Acaba onceki kurdugu oyunun aynı isimde olablirmi mesala : Trar22 kurmustur onceden simdide Trar22 kurmustur ozaman giremessin arada error der bu ayrı bi hata 5-6 kere dene girer yada arkadasına soyle birdaha oyun kursun aynı ipden gibi bi sorun olamaz cunku . mesala oyun ismi dasdasda gibi bisi olsun ona gir bakalım nolcak

ip hook programı gerekli internette veya forumumuzda bi arama yaparsan bulabilirsin.İndirdiin dosyaları warcraft klasörüne atıp oyun kurmadan önce çalıştırıcak ve sende oyuna gireibleceksin

zimparacar
    Misafir
    arkadasım cok saol ben sorunu cozdum yanı nasl cozucemı ogrendım sorun aynı ıp olayıymıs ve de bunun ıcın ip hook programı varmıs onu ındırıp oyun kurmadan once calıstırması gerekıomus yınede zaman ayırdıgın ıcın saol arkadsım ıı aksamlar....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)