2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    sana Rikimaruyu önerrim
    Eurobattle : Sky

Traxex Al Zorlanırsan Lothar Kasarsın...En Kolay onla oynarsın

KingFrozen
    Misafir
    Şuan TraxexLe Oynuyorum...

Alıntı Alıntı: ALL_TAY Mesajı göster
    Evet arkadaşım istediğin siteyi buldun sanırım burada hem bilgilerini paylaşabilir hemde yeni şeyler öğrenebilirsin hero rehberlerinde herolara dahil bilgiler var

sana önerim yeni başladığın için hep kendinden güçlü oyuncularla oyna yenilebilirsin ama üzülme birgün sende yenen tarafta olucaksın

hero seçimi konusunda range herolara (uzaktan vuranlara) fazla alışma heroların herbirini tek tek dene hangi büyüsünün ne işe yaradığına rehberlerden bakabilirsin

skilerinin çoğu aktif olan heoları seç alıştırma yaparken ve klavyeden kısayollarla oyna

hero önerimse str olarak: pudge agi olarak: nevermore ve int olarak: mashed arkadaşımızın dediği gibi visage bunları kullanması gerçekten çok zordur sürekli gözün herodadır ancak eğer bunlarda ustalaşırsan gerçekten oyunu çok iyi kıvırırsın

kolay gelsın...:p
    ya hepsi tmm da pudge baslamak icin zor diilmi bana ar dan gelmisti 3.oyunumda kendimi oldurmeqten baska bisi yapamıodum

NoxiOuS #
    Misafir
    crystal ya da razoR da ii bence .. dqiL mi xD ?

LordOfDeaths
    Misafir
    bnCe tRoLL alsan iyi olr senın ıcın hem uzakcı hem yakıncı ws lerde yakını acarsın kasmak ıcın uzaı

crystal mi razor mu onlarla hayatta oynayamaz. bence ideal olarak sniper ,troll ile oynayabilirsin . diğerleriylede oynamayı dene bence öle öle öğrenirsin. ben ilk sniper ve earth sakır ile oynamıstım :P

crystalle yeni başladıysan zorlanırsın razor trax yada snip al

NoxiOuS #
    Misafir
    ßen crystaL i aLdım artık hep onLa oynuyorum daha yeni başlamıştım oyuna easy' dm xD requLara qeçTim xD xP

NoxiOuS #
    Misafir
    Alıntı Alıntı: sayko99 Mesajı göster
    crystal mi razor mu onlarla hayatta oynayamaz. bence ideal olarak sniper ,troll ile oynayabilirsin . diğerleriylede oynamayı dene bence öle öle öğrenirsin. ben ilk sniper ve earth sakır ile oynamıstım :P
    Nié ki bn crystaL i aLdım yeni ßasLamıstım cok da qüzeL oynadm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)