1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    KingFrozen
    Misafir

Hero Seçimi? (SORU)

Slm;
    Ben DotA ya Yeni Başladım...
    Hero Seçiminde Kararsızım
    Uzakdan Vuranları Daha Çok Seviyorum...
    Çünkü Yakından Vuranlarla Çabuk Olüyorum
    Şuan Beğendiğim 2 Hero War : Lina - Sniper
    Siz Hangisini Tavsiye Edersiniz? Yada Sizin Önereceğiniz Başka Hero Varmı?
    Şimdiden Çok Teşekkürler...

mashed666
    Misafir
    Sana necrolic-visge ı öneririm hem 600 range olan hemde çok ama çok zor ölen bir herodur

Visage rehberi için BURAYA tıklayabilirsin...

KingFrozen
    Misafir
    Teşekkürler...

Khirsah
    Misafir
    sniper traxex gibi herolarla daha rahat oynarsın ve eğer lothar kasarsan daha zor ölürsün..

Bu site yani trdota.com yeni baslıyanlar icin cok ciddi ogretici bir site arkadasım mesala strateji icin bilgiler sorablir sin sonra hero rehberlerine goz atablrsn oynarken oynadgn heronun hero rehberine goz atablrsn skillerin acıklamalarına bakablirsin...

KingFrozen
    Misafir
    Oblivion Nasıl?

canokaaa
    Misafir
    Oblivion da iyi ama ben pek sevmem.Arkadaşların dediği gibi Sniper ve Traxex almanı öneririm.

KingFrozen
    Misafir
    Ya Traxex Team Ama Ya Ben Team Pek Sevmem... Ama Sniper Olabilr...

Evet arkadaşım istediğin siteyi buldun sanırım burada hem bilgilerini paylaşabilir hemde yeni şeyler öğrenebilirsin hero rehberlerinde herolara dahil bilgiler var

sana önerim yeni başladığın için hep kendinden güçlü oyuncularla oyna yenilebilirsin ama üzülme birgün sende yenen tarafta olucaksın

hero seçimi konusunda range herolara (uzaktan vuranlara) fazla alışma heroların herbirini tek tek dene hangi büyüsünün ne işe yaradığına rehberlerden bakabilirsin

skilerinin çoğu aktif olan heoları seç alıştırma yaparken ve klavyeden kısayollarla oyna

hero önerimse str olarak: pudge agi olarak: nevermore ve int olarak: mashed arkadaşımızın dediği gibi visage bunları kullanması gerçekten çok zordur sürekli gözün herodadır ancak eğer bunlarda ustalaşırsan gerçekten oyunu çok iyi kıvırırsın

kolay gelsın...:p

E-Mail Adresi=ALL_TAY@TrDotA.com

Uzaktan yardım almak için önce Team Viever programını kurun. Team Viever=>>>Burada<<<

Küçük sorunlar için gereksiz konular açmadığınız için teşekkürler...

huskar oynayabilirsin hem range attacker hem de str hit pointi fazla oluyor. bir de davion var o da güzel adamdır ultisi ile range attacker olur ve de 3. skill çok fazla armor ve regen verir.ama eger ölüyorsan lothar veya clinkz gibi görünmezliğinde yürüyüş hızı artan bi hero alırsan daha iyi olur ama wardlara ve gemlere dikkat et onlar görünmezleri gösterir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)