2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
22 sonutan 11-20 aras gsteriliyor
    ye Burakula - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    13/09/2011
    BattleTag
    burakula#2108
    letiler
    2,364
    Blog Girileri
    2

Cevap: 6.75 deiiklikler hakknda

pit lordun meteorle heallamas ya da kulelerin zehirlenmesi gibi fantastic bir oyuna bile uymayan samalklar kesinlikle olmamal bence de.
    bu arada frost wyrrim modeli belii mi ki?

FBERLYORUZ!

ye Berkantk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/05/2010
    BattleTag
    Berkantk#2225
    letiler
    1,183

Cevap: Re: Cevap: 6.75 deiiklikler hakknda

Alnt Alnt: Ar-Phrazn Mesaj gster
    Katiliyorum , kuleleri bufflasinlar yahu ! u "push" meta game olayi baydi beni , kendi adima zevk vermiyor oyunlar , ti2'de 50 dk'nin zerinde oyun srdn hatirlamiyorum..
    Biz matchmakingten 1 saatte 3 cm bitirdik. MM time, pick time dahil. Push cidden ok bele bir taktik. Hatta son D2TL'de ilk 3 turda oyunlarmz 10 dk - 15 dk - 10 dk srd. Geen attmz bir cw de dk 7.30 da ieri girdik.

yelik Tarihi
    13/09/2011
    BattleTag
    burakula#2108
    letiler
    2,364
    Blog Girileri
    2

yaa dk nn ejder haliyle ayn gibi bieymi bu ben daha farkl yryen biey bekliodum hatta dii belki

FBERLYORUZ!

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    20/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Leak haritasnn resmi olmadn daha nce sylemitim.

Yazdn deiikliklere baktm da, birka tanesi tutmu sadece (:

yelik Tarihi
    13/09/2011
    BattleTag
    burakula#2108
    letiler
    2,364
    Blog Girileri
    2

hayalinizdeki deiiklikler ksmna yazdklarm sylyorsan ordakilerin hibiri tutmaz zaten zellikle kreblerin dk 30 dan sonra yar para vermesi ve asif stun 4x crit gibi skillere cd gelmesi isteimde ciddiyim yalnz. bktm 50 dk gzkmeyen farmer nooblardan ball kk ocuklardan yahu.

FBERLYORUZ!

Farm konusuna katilmiyorum ama ans ile alian skiller bazen oyundan bile soutabiliyor Adam atar yapyor 1/10 canla giriyor mortred ile st ste 2 miss + 2 crit geliyor lyorum yahu , ayni eyi ben yaptiimda ne miss var ne crit

nallah yazan deiikliklerin %80i olmaz.ok imba :S

Pit lord'un meteor iyiletirmesini sama buluyorsunuz da sanki dier herey mantkl.Mirana'nn kendnden buyuk ok atmasn Pudge'un ittirilince daha uzaa atmasn ve arkasna dmesini (dota 2 iin deil), zeus'un imeinin invisleri gstermesini vb. mantkl buluyorsunuz da meteorun iyiletirmesi sama geldi.Meteor'un rengini mavi yapar iyiletirir ite ok mu zor.nsanlarn dota gibi bir oyunda bu kadar basit eyleri garip bulmas gerekten garip.nemli olan grnmyle zelliinin uyumu del skillin i yapmas.Dota 2 de adamlar meteoru krmz deilde mor yapar mavi yapar healleyen ve zarar veren meteor olur.Bunlar nemsemektense heronun dotada daha ok picklenen bir support olmasn nemsemek daha mantkl bence.

Alnt Alnt: Kodiak_Jr Mesaj gster
    nallah yazan deiikliklerin %80i olmaz.ok imba :S

Pit lord'un meteor iyiletirmesini sama buluyorsunuz da sanki dier herey mantkl.Mirana'nn kendnden buyuk ok atmasn Pudge'un ittirilince daha uzaa atmasn ve arkasna dmesini (dota 2 iin deil), zeus'un imeinin invisleri gstermesini vb. mantkl buluyorsunuz da meteorun iyiletirmesi sama geldi.Meteor'un rengini mavi yapar iyiletirir ite ok mu zor.nsanlarn dota gibi bir oyunda bu kadar basit eyleri garip bulmas gerekten garip.nemli olan grnmyle zelliinin uyumu del skillin i yapmas.Dota 2 de adamlar meteoru krmz deilde mor yapar mavi yapar healleyen ve zarar veren meteor olur.Bunlar nemsemektense heronun dotada daha ok picklenen bir support olmasn nemsemek daha mantkl bence.
    Dota bir Warcraft mapi ve Warcraft loreuyla ilgili geler tayor. Eer sen gidip bu tr eylere tamamen alakasz skiller verirsen mantksz olur. Azgalorun Rain of Fire'na heal skilli vermek gibi. Bu skillin ayns Wow'da Azgalor'da da var. Buna heal eklemek biraz abes akas.

Meteor tarznda olduu srece mor veya mavi atelerin iyiletirmesi de sama bence. Yani kocaman ok atmak ile meteorun iyiletirmesi arasnda bence baya bir fark var. Hem imek neden invis gstermesin? Phoenix gibi sar krmz ateler olsa anlardm ama bildiin meteor kafana iniyor yani Hatta bu skill War3'te dost nitelere de hasar veriyor aradaki mantk uurumunu dnn. Meteor gibi deil de sadece ate yamuru olsa aslnda dediin gibi mor falan olsa gzel grnr. Bir de bieyler sama diye her sama eye boyun eersek abow
    Konu kzingoth tarafndan (29/09/2012 Saat 12:33 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)